Gülşen-Ozan Çolakoğlu çifti Türkiye'de otele yerleşti

Şarkıcı Gülşen ve aranjör eşi Ozan Çolakoğlu, hayatını Barselona ve İstanbul arasında geçirmeye karar vermişti. Azur’un eğitimi için Barselona’dan villa alan çift, işleri için geldiği İstanbul’da artık kendi evleri olmadığı için otele yerleşti.

30 Aralık 2020, Çarşamba 10:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oğulları Azur’un eğitimi için Barselona’ya taşınan ünlü popçu Gülşen ve aranjör eşi Ozan Çolakoğlu, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a geldi.


Geçen yıl Costa Brava’dan 4 milyon liraya ev alan çift, bir süre İspanya-Türkiye arasında mekik dokumuş, sonrasında da tamamen Barselona’ya taşınmaya karar vermişti.

Bir çekime katılmak için İstanbul’a gelen aile, Zorlu Center’daki 165 metrekarelik dairelerini kiraya verdikleri için otele yerleşmiş.


İlk başta dairelerini olduğu gibi tutmaya karar veren ancak sonrasında gelen bir teklifle 22 bin TL karşılığında kiraya veren aile, İstanbul’da kalacakları süre boyunca otelde konaklayacak.

Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu, 2016 yılında Barselona’da nikâh masasına oturdu.

Türk pop müziğinin en çok kazanan isimlerinden olan Gülşen-Ozan Çolakoğlu çifti, 3 yaşındaki oğulları Azur Benan’ın eğitimi için bu İspanya'ya taşınma kararı almıştı.


Pandemi döneminin başında ilk kez canlı yayına katıldığını belirten aranjör Ozan Çolakoğlu, samimi açıklamalarda bulunmuştu.


'Gülşen çok heyecanlı'

'Gülşen çok heyecanlı'

Çolakoğlu, "Aranje yaparken yavaş ve titiz hareket ediyorum. Gülşen, çok heyecanlı ve aranje konusunda çok sabırsızdır" demişti.

Gülşen de bu sözler üzerine dayanamayarak canlı yayına bağlanıp tatlı bir serzenişte bulunmuştu:

Üstünden 5 ay geçince hadi bitir demiş olabilir miyim acaba.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hamile olan Meryem Uzerli ikinci kafesini açtı