Gülsim Ali İlhan ve Durul Bazan birlikte mi?

'Diriliş Ertuğrul' dizisiyle ünlenen Gülsim Ali İlhan'ın kendisinden 22 yaş büyük meslektaşı Durul Bazan ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. İkilinin yavru aslanı beslerken çektirdiği fotoğrafları aşk iddiasını güçlendirdi.

31 Mayıs 2021, Pazartesi 11:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gönül Dağı, Diriliş Ertuğrul, Hanım Köylü ve Yüzleşme gibi dizilerdeki rolleriyle hafızalara kazınan Gülsim Ali İlhan, bu sefer de özel hayatıyla gündem oldu. 26 yaşındaki Gülsim Ali İlhan'ın, 48 yaşındaki meslektaşı Durul Bazan ile birliktelik yaşadığı öne sürüldü.

Snob Magazin'in haberine göre; Durul Bazan, geçtiğimiz haftalarda Gülsim Ali İlhan'ın başrolünde yer aldığı Gönül Dağı dizisinin Eskişehir'deki setine gitti. Bazan ve İlhan burada yavru aslanı elleriyle besledi. İkilinin çektirdiği fotoğraflar aşk iddiasını kuvvetlendirdi.


AYNI DİZİDE ROL ALMIŞLARDI

AYNI DİZİDE ROL ALMIŞLARDI

Öte yandan Gülsim Ali İlhan ve Durul Bazan, 2019 yılında yayınlanan ve sadece dört bölüm süren Yüzleşme dizisinde rol almıştı. Aşk yaşadıkları konuşulan çiftten herhangi bir açıklama gelmedi.


GÜLSÜM ALİ İLHAN KİMDİR?

GÜLSÜM ALİ İLHAN KİMDİR?

24 Eylül 1993 tarihinde Bulgaristan'ın Rusçuk kentinde dünyaya gelen Gülsüm Ali İlhan, aslen Bulgar göçmenidir. Çocukluğunu Bulgaristan'da geçirdikten sonra 2009 yılında ''Super Model Ford Models Bulgara'' adlı güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Aynı yıl Brezilya'da düzenlenen ''Ford Models Of The World'' güzellik yarışmasında Bulgaristan'ı temsil etmiş ve modellik yapmıştır.


16 yaşında Türkiye’ ye gelen güzel oyuncu, Başkent İletişim Akademisi'nde oyunculuk ve diksiyon eğitimi aldıktan sonra 2012 yılında ''Son Yaz Balkanlar'' dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir.


Daha önce ''Yüzleşme'' dizisinde rol alan fakat dizi yayından kalktığı için hevesi kursağında kalan güzel oyuncu Gönüldağı ile yeniden popüler olmuştur. 1.76 cm boyunda ve 54 kilo olan Gülsüm Ali İlhan; Gönül Dağı, Payitaht Abdülhamid, Yüzleşme, Diriliş Ertuğrul, Hanım Köylü dizilerinde rol almıştır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ayşe Mine hastaneye kaldırıldı