Gündem Akılalmaz olay! Konvoyun önünü kesip araçtaki kadının boynundan kolye çaldılar

Akılalmaz olay! Konvoyun önünü kesip araçtaki kadının boynundan kolye çaldılar

Akılalmaz olay! Konvoyun önünü kesip araçtaki kadının boynundan kolye çaldılar

Diyarbakır'da düğün konvoyunun önünü kesen kişiler araçtaki kadının boynundan 15 bin lira değerindeki kolyeyi çalıp kaçtı. 18 yaşından küçük 3 şüpheli daha sonra yakalandı. Kapkaç anı ise Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kamerasına anbean yansıdı.

Bağlar ilçesinde, 7 Mart'ta akşamı önü kesilen düğün konvoyunda, aracın içindeki D.Y.'nin boynundan 15 bin liralık altın kolye çekilerek çalındı. D.Y. ve konvoydakiler, kapkaççıların peşinden koşarken, şüpheliler de gözden kayboldu. Bu anlar, KGYS kamerasına yansırken, şikayet üzerine inceleme başlatan polis, 10 saatlik görüntüden şüphelileri tespit etti. Haklarında 'kapkaç', 'yankesicilik' ve 'hırsızlık'tan çok sayıda suç kayıtları bulunan 18 yaşından küçük M.K., P.E. ve Ü.E., polis ekiplerince yakalandı. Şüpheliler, İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Konvoyun önünü kesip araçtaki kadının boynundan kolye çaldılar Diyarbakır'da düğün konvoyunun önünü kesen kişiler araçtaki kadının boynundan 15 bin lira değerindeki kolyeyi çalıp kaçtı. 18 yaşından küçük 3 şüpheli daha sonra yakalandı. Kapkaç anı ise Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kamerasına anbean yansıdı.

DHA

SIRADAKİ HABER