Gündem Bursa'da düşen uçakta ölen pilotla ilgili kahreden detay!

Bursa'da düşen uçakta ölen pilotla ilgili kahreden detay!

Bursa'da düşen uçakta ölen pilotla ilgili kahreden detay!

Bursa'da, evlerin arasına düşen uçakta hayatını kaybeden pilot Furkan Otkum'un kız arkadaşı Aslı Yüce'ye uçakta evlenme teklifi ettiği anın görüntüleri ortaya çıktı.

Bursa'da, Yunuseli Havalimanı yakınında düşen tek motorlu eğitim uçağında ölen 27 yaşındaki eğitmen pilot Furkan Otkum, en mutlu günlerinden birini uçakta yaşamıştı.

UÇAKTA EVLİLİK TEKLİFİ

Otkum 3 ay önce kız arkadaşı Aslı Yüce ile havalandı. Oktum, Erzurum'da ingilizce öğretmenliği yapan 26 yaşındaki kız arkadaşı Aslı Yüce'ye gökyüzünde evlenme teklif etti. Otkum, aldığı yüzüğü de kız arkadaşına sundu.

 Aslı Yüce'nin "evet" demesi üzerine genç pilot en büyük mutluluğunu uçak içinde yaşadı. Oktum ve Yüce'nin Ramazan bayramı sonrası nişanlarının olacağı öğrenildi.

NE OLDU?

Bursa'da Yunuseli Havalimanı yakınlarında tek motorlu bir uçak sokak arasına düşerek düşerek yanmaya başladı.  Düşen uçakta pilotlar Furkan Ökten ve Murat Avşar hayatını kaybetti.

Vali Canbolat, “2 ev ve araçlar zarar gördü. 2 pilot hayatını kaybetti. Teknik sebeplerle olduğunu düşünmekteyiz. Bu sivil eğitim uçağı. Sadece pilotlarımız vefat etti. Mahallede yaralanan yok. Sadece 2 ev ve araçlarda hasar oluştu. Başımız sağ olsun” dedi.

SIRADAKİ HABER