GündemDakikalarca takip edip sokak ortasında kurşun yağdırdı

Dakikalarca takip edip sokak ortasında kurşun yağdırdı

Dakikalarca takip edip sokak ortasında kurşun yağdırdı

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde takip ettiği 37 yaşındaki eski eşi Esra Altınkaynak'ı tabancayla vurarak öldüren Mustafa Akman aynı silahla intihar etti.

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde eski eşi Esra Altınkaynak'ı (37) tabancayla vurarak öldüren Mustafa Akman (52), aynı silahla hayatına son verdi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Bandırma'da eski eşini vurdu, ardından intihar ettiBalıkesir'in Bandırma ilçesinde bir kişi, eski eşini silahla vurduktan sonra aynı silahla intihar etti. Adam olay yerinde hayatını kaybederken, kadın ise kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.

Olay, saat 10.30 sıralarında Günaydın Mahallesi Kuruluş Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Mustafa Akman, 2 ay önce boşandığı Esra Altınkaynak'ı sahibi olduğu kuaför dükkanına gittiği sırada takip etmeye başladı. Fırından ekmek alan Esra Altınkaynak, daha sonra iş yerinin olduğu sokağa girdi. Bu sırada Mustafa Akman, Esra Altınkaynak'ı yanındaki tabanca ile alnından vurdu.

OLAY YERİNDE CAN VERDİ

 Esra Altınkaynak kanlar içerisinde yere yığılırken, Mustafa Akman aynı silahla başına tek el ateş etti. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Mustafa Akman olay yerinde, Esra Altınkaynak kaldırıldığı Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

 Koltuk döşemeciliği yapan Mustafa Akman'ın ilk evliliğinden bir çocuğu olduğu, ikinci eşi Esra Altınkaynak ile de 6 ay evli kaldıkları belirtildi.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

SIRADAKİ HABER