GündemEşini boğdu, kendini astı! O sırada eve giren çocuk feryat etti: Ben bu manzarayı nasıl unutacağım

Eşini boğdu, kendini astı! O sırada eve giren çocuk feryat etti: Ben bu manzarayı nasıl unutacağım

Paylaş
Eşini boğdu, kendini astı! O sırada eve giren çocuk feryat etti: Ben bu manzarayı nasıl unutacağım

Kahreden haber gece saatlerinde İzmir'den geldi. Bipolar bozukluğu olduğu iddia edilen İbrahim Köçer önce eşini boğarak katletti, ardından da kendini asarak yaşamına son verdi. Çiftin, eve gelen çocukları gördüğü manzaraya ise inanamadı. Talihsiz genç, 'Ben bu manzarayı nasıl unutacağım' diyerek sinir krizi geçirdi.

İzmir'in Buca ilçesinde, bipolar bozukluğu olduğu ileri sürülen İbrahim Köçer (52), tartıştığı eşi Nurtaç Köçer'i (45) boğarak öldürdükten sonra kendisini asarak intihar etti. Olayın ardından eve geldiğinde korkunç manzara ile karşılaşan çiftin çocuklarından Y.K., (22), “Ben bu manzaraya nasıl unutacağım” diye feryat etti.

Haberin Devamı

BİPOLAR TEŞHİSİ KONULMUŞTU

Saat 19.30 sıralarında Gaziosmanpaşa Caddesi üzerinde 4 katlı bir apartmanın 2'nci katında meydana gelen olayda, Diyarbakırlı olduğu öğrenilen ve Manisa'nın Turgutlu ilçesinden İzmir'e taşınan İbrahim Köçer'e, bipolar bozukluk teşhisi konuldu.

Eşini boğdu, kendini astı O sırada eve giren çocuk feryat etti: Ben bu manzarayı nasıl unutacağım

ÇOCUKLARINI EVDEN GÖNDERDİ

Özel bir nakliye firmasında çalışan ve bir süredir ilaçlarını kullanmadığı ileri sürülen 3 çocuk babası Köçer, N.K. (26) ve E.K. (9) isimli kızlarını evden gönderip, ardından henüz belirlenemeyen nedenle tartıştığı eşi Nurtaç Köçer'i boğarak öldürdü. İbrahim Köçer, olayın ardından evin balkonunda kendisini iple asarak yaşamına son verdi.

‘BEN BU MANZARAYI NASIL UNUTACAĞIM'

Babası gibi bir nakliye firmasında çalışan çiftin çocuklarından Y.K., iş çıkışı eve geldiğinde korkunç manzara ile karşılaştı. Evin içerisinde annesi, balkonda ise babasının iple asılı halde cansız bedenlerini gören Y.K., sinir krizi geçirdi. Y.K.’nın “Ben bu manzarayı nasıl unutacağım” diye feryatlarını duyan komşuları 112 Acil Çağrı Merkezine haber verdi.

Haberin Devamı

Eşini boğdu, kendini astı O sırada eve giren çocuk feryat etti: Ben bu manzarayı nasıl unutacağım

İhbar üzerine adrese sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Koçer çiftinin cenazeleri, savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.