GündemFuhuş operasyonunda dikkat çeken görüntü!

Fuhuş operasyonunda dikkat çeken görüntü!

Paylaş
Fuhuş operasyonunda dikkat çeken görüntü!

Eskişehir merkezli 4 ilde düzenlenen fuhuş operasyonunda 11 kişi adreslerinde yakalanarak gözaltına alındı. Fuhuştan elde edilen 22 milyon 882 bin TL ele geçirilirken emniyete götürülenler zanlılardan biri ise oldukça dikkat çekti.

Eskişehir'de internet sitesi üzerinden ilanlar yayınlayarak fuhuş yaptıran çeteye operasyon düzenlendi. Düzenlenen baskınlarda 11 kişi kıskıvrak yakalandı. Ele geçirilen çok sayıda dijital materyale ise el konuldu.

Haberin Devamı

FUHUŞ SİTESİ ÜZERİNDEN 4 İLDE ORTAK OPERASYON

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Teknik Büro amirlikleri tarafından, Eskişehir'de fuhuş yapan kadınların ilanlarının bulunduğu bir internet sitesine yönelik çalışma gerçekleştirildi. Çalışmalar neticesinde, Eskişehir, Adana, İstanbul ve Antalya ilerinde eş zamanlı operasyonlar düzenlendi. Adana'da 8, İstanbul'da 2, Antalya'da 1 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Yakalananlar arasında bulunan bir kişi en çok dikkat çeken isim oldu.

Fuhuş operasyonunda dikkat çeken görüntü

11 ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Şahısların adreslerinde yapılan aramalarda, çeşitli dijital materyaller, 1 adet ruhsatsız tabanca ve 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi. Gözaltına alınarak Eskişehir'e getirilen 11 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Haberin Devamı

FUHUŞTAN 22 MİLYON LİRA PARA ELDE ETTİLER

Şüphelilere, suçtan elde ettikleri 22 milyon 882 bin TL para için 'Suçtan kaynaklanan Mal Varlığını Değerini Aklama' maddesinden ayrıca işlem yapıldı.

Fuhuş operasyonunda dikkat çeken görüntü

145 KADINA YÜZ BİNLERCE LİRA CEZA YAZILMIŞTI

Öte yandan aynı dosya çerçevesinde geçtiğimiz dönemde gerçekleştirilen operasyonlarda ise 145 kadına 631 bin 330 TL para cezası yazıldığı, fuhşa aracılık ettiği gerekçesiyle yakalanan 49 şüpheliden 20'sinin tutuklandığı öğrenildi.