GündemGüne Başlarken | 3 Temmuz 2022

Güne Başlarken | 3 Temmuz 2022

Güne Başlarken | 3 Temmuz 2022

Günaydın! Mottomuz belli: Gün başlarken herkes için 24 saattir!

Güne Başlarken | 3 Temmuz 2022
Sen uyurken neler oldu?

 -Maltepe'de, 23. Dönem AK Parti Milletvekili Mahmut Dede'nin aracına dün sabah saatlerine doğru molotofkokteylli saldırı düzenlendi. Dede'nin aracında maddi hasar meydana gelirken, saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı.

-Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul Zeytinburnu'nda bulunan Abdi İpekçi Spor Kompleksi inşaatını durdurmaya çalışan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne tepki gösterdi.

-Galatasaray, 2022-2023 sezonu öncesi çalışmalarına bugün yaptığı çift antrenmanla devam etti.

-Özbekistan'da yapılması öngörülen anayasal değişikliklerin üzerine Karakalpakistan Cumhuriyeti'nde düzenlenen protestoların ardından bölgede olağanüstü hal ilan edildi.

-Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde görev sırasında nehre düşerek şehit olan Piyade Teğmen Halis Keskin'in acı haberi Bursa'daki baba ocağına ulaştı.

 Güne Dair Notlar

  • 3 Temmuz günü saat 7.35'te dolar 16,76 TL, euro ise 17,48 TL.
Hava durumu ise şöyle:

Detaylı hava durumu için şöyle alalım: Meteoroloji

Güne Başlarken | 3 Temmuz 2022

Akşam TV'de ne var?

Sinema: Hızlı ve Öfkeli 8 (KANAL D)

Çok Güzel Hareketler 2 (STAR)

Yerli Dizi: Gül Masalı (ATV)

Sinema: Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor (SHOW)

Yerli Dizi: Tozluyaka (FOX)

Güne Başlarken | 3 Temmuz 2022

Günlük burç yorumları

KOÇ: İlişkilerinizde duygusal ihtiyaçlarınız var. Bunların karşılanması konusunda sorun yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız bu durumu fark edip size yardım ellerini uzatacaklar. KOÇ Çevrenizin kalabalığı sizi yorabilir.

BOĞA: Bugün, entelektüel konularda kendinizi başarılı hissediyorsunuz. Çevrenizdeki dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.

İKİZLER: Özgürlük duygunuzun size zarar verebileceğini düşünerek seçiminizde dikkatli olmalısınız. Yapacağınız atılımlar için gerekli bağlantıları kuracaksınız. Ön yargısız yaklaşım tarzınız çevrenizi etkiliyor.

YENGEÇ: Arzularınızın belirginleşmesi ve partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız kafanızı karıştırabilir. Baskı altında tutuğunuz duygularınızı ortaya çıkmasıyla çevreniz şekillenmeye başlıyor.

ASLAN: Bugün yaşama pratik bakıyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündeme gelecek. Yaptığınız görüşmelerde başarılı olacaksınız.

BAŞAK: Duygusal konulara uzak gibi görünmeniz farklı yorumlara neden oluyor. Size yakın kişiler mesleki çalışmalarınıza derin bağlılık gösterdiğinizi ve işlerinizi mükemmel bir şekilde yaptığınızı biliyor.

TERAZİ: Olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Bugün, girişimci tarafınızı özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız. Gözler üzerinizde.

AKREP: Ailenizle ilgili olayların gündeme gelmesile sorunlarınızı arka plana atacaksınız. Toplumsal olaylardan uzak kalmanız canınızı sıkacak. Bugün çalışmalarınızı dengeleyecek yeni düşünceler içindesiniz.

YAY: Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Bugün maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlemelisiniz.

OĞLAK: Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Bugün, her şartı gözden geçirmeli ve duygusal bağlantılardan bir an önce kurtulmayı denemelisiniz. Sizi sıkan şartlar 23.12 / 20.01 konusunda daha fazla düşünmemelisiniz.

KOVA: Duygusal konularda hatalı davranmaya müsaitsiniz. Ama konu mantık olduğunda kafanız gayet iyi çalışıyor. Atacağınız her adımda güçlü dostlarınızın size vereceği desteğin önemli olduğunu farkındasınız.

BALIK: Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece her işi çok başarılı bir şekilde sonuca kavuşturacaksınız. Bugün, iletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz.

SIRADAKİ HABER