Gündem Kaçak olarak yakalanan lezbiyen çift Türkiye'ye iftira attı!

Kaçak olarak yakalanan lezbiyen çift Türkiye'ye iftira attı!

Kaçak olarak yakalanan lezbiyen çift Türkiye'ye iftira attı!

Pasaportsuz geldikleri Türkiye'den İspanya'ya gönderilen lezbiyen çift, Türkiye'de "cinsel tercihleri nedeniyle tutulduklarını ve kötü muamele gördüklerini" iddia etti

İngiltere'de yaşayan İspanyol Maria Jimena Rico ile Mısırlı sevgilisi Shaza İsmail İbrahim, ölüm döşeğinde yatan Shaza'nın annesini görmek için Londra'dan ayrıldı. Ancak Dubai'ye ulaştıklarında hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaştılar. Shaza'nın babası "Annen ağır hasta" diyerek kızını kandırmıştı. Annenin sağlık durumu iyiydi.


İngiltere'den yola çıkıp kaybolan lezbiyen kızlar Türkiye'de bulundu!


Habertürk'ün haberine göre; Dubai'den Gürcistan'ın başkenti Tiflis'e uçan İkiliyi takip eden baba, lezbiyen ilişki yaşayan kızına yeni bir tuzak kurdu. Baba Gökhan, Gürcistan'dan Londra'ya uçmayı bekleyen kızların pasaportlarını çaldı ve yırttı.

"LEZBİYEN OLDUĞUMUZ İÇİN..."


Bunun üzerine çift, Türkiye'ye kaçak giriş yaptı. Gönderildikleri İspanya'da basın toplantısı düzenleyen çift, Gürcistan'dan Türkiye'ye yürüyerek geçtikten sonra Samsun'da pasaportları olmadığı için gözaltına alındıklarını söylediler.

Daha sonra serbest bırakılan ikili, bu kez İstanbul'da gözaltına alındı. Türkiye'de 3 gün gözaltında tutulduklarını iddia eden kızlar, "Bunda lezbiyen olmamızın etkisi olduğuna inanıyoruz" ifadesini kullandılar.

SIRADAKİ HABER