GündemKıyma makinesi cinayetinde iğrenç iddia! Etleri başkalarına sattılar

Kıyma makinesi cinayetinde iğrenç iddia! Etleri başkalarına sattılar

Paylaş
Kıyma makinesi cinayetinde iğrenç iddia! Etleri başkalarına sattılar

Televizyonda ortaya çıkarılan kıyma makinesi cinayetinde çarpıcı gelişmeler yaşandı. Ahmet, halası Güllü Çolak ve ailesinin bir adamı öldürüp kıyma makinesinde çektiklerini anlatmıştı. Yayına telefonla bağlanan bir izleyici ise iğrenç bir iddia ortaya attı. "Çektikleri eti ve salçayı sattılar" ifadelerini kullandı.

Müge Anlı’nın gündeme getirdiği kıyma makineli cinayet iddiasında yeni gelişmeler yaşandı. Her şey Kahramanmaraş'ta oturan 33 yaşındaki Güllü Çolak'ın sırra kadem basmasıyla başlamıştı.

Haberin Devamı

Güllü'nün bulunmasını isteyen yakınları, programa katıldı. Ancak kayıp Güllü olayının altından vahşet çıktı. Canlı yayında korkunç bir iddia ortaya atıldı. Güllü Çolak, abisi ve annesinin bir kişiyi "öldürüp kıyma makinesindan çektikleri" iddiası milyonları şaşkına uğrattı. Güllü Çolak'ın yeğeni Ahmet, dünkü yayında "Babaannem, halam ve amcam bir kişiyi öldürüp kıyma makinesinden geçirdiler!" ifadelerini kullandı.

Yayına bağlanan bir izleyici ise Güllü Çolak ve annesinin zengin bir adamdan yüklü miktarda borç aldıklarını anlattı. Daha sonra bu kişiyi bir daha görmediklerini anlatan izleyici, öldürülüp kıyma makinesindan çekilen kişinin bu adam olabileceğini vurguladı.

Kıyma makinesi cinayetinde iğrenç iddia Etleri başkalarına sattılar

Ayrıca Güllü'nün annesinin kıyma makinesinde salça yaptığı ve bunu başka insanlara da sattığı ifade edildi. Hatta söz konusu makinede kıyma çektirdiklerinde kendilerinin o etleri yemeyip dışarı sattıkları söylendi.

Haberin Devamı

Güllü Çolak ve annesi ise canlı yayında iddiaları ısrarla yalanladı. Haklarındaki iddiaları reddeden Çolak Ailesi, kıymayı çok sevdiklerini söyledi.