GündemMüge Anlı'da iğrenç gerçek ortaya çıktı! Kızları meğer cinsel istismardan kaçmış! Utanmadan Müge Anlı'da aradı

Müge Anlı'da iğrenç gerçek ortaya çıktı! Kızları meğer cinsel istismardan kaçmış! Utanmadan Müge Anlı'da aradı

Paylaş
Müge Anlı'da iğrenç gerçek ortaya çıktı! Kızları meğer cinsel istismardan kaçmış! Utanmadan Müge Anlı'da aradı

Müge Anlı canlı yayınında iğrenç olay ortaya çıktı. Stüdyodakiler şaşkına dönerken Müge Anlı, telefon ile bağlantı kurduğu Selahattin isimli şahsa, 'Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin. Terbiyesiz adam. Allah seni şaşırttı mı? Sen utanmadan bu kızları aramak için nasıl stüdyoma geldin! Ahlaksız, Senin bu kızlara neler yaptığının bütün videoları elimde' diye bağırdı. İşte o anlar.

Müge Anlı canlı yayınından gelen son dakika bilgilerine göre,kayıp üvey kızlarını aramak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan adamın, kızları 14 yaşından beri istismar ettiği ortaya çıktı.

Haberin Devamı

Müge Anlı'da geçtiğimiz günlerde "Kızım ve arkadaşı kaçmak için öğünlerime ilaç attı" diye bir iddia ile Selahattin adlı bir adam programa katılmıştı. Adam kayıp kızları aradığını söylemişti.

Müge Anlıda iğrenç gerçek ortaya çıktı Kızları meğer cinsel istismardan kaçmış Utanmadan Müge Anlıda aradı

"HEPİNİZİ KARIM YAPACAĞIM"

Programda F.T.B. ve B.D adlı kızları arayan Selahattin ile ilgili bugün korkunç sırlar anlatıldı. Adamın, genç kızlara ve yanındakilere "Hepinizi karım yapacağım" dediği ve üvey kızlarına yıllardır tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Yıllardır istismara uğrayan genç kızlar Müge Anlı'ya Selahattin adlı şahsın onlara tecavüz ettiği videoları teslim etti. Görüntüleri izleyen Müge Anlı ve izleyenler şoke oldu.

ŞİKAYET ETMİŞLER AMA...

Müge Anlı, kızların yıllardır tecavüze uğradığını, polise şikayet ettiklerini ancak bir çözüm bulunamadığını açıkladı.

Haberin Devamı

Yetkililere seslenen Müge Anlı, kızların bir an önce güvenli bir ortama alınmasını ve adam hakkında gerekli cezanın uygulanmasını dedi.

İZLEYENLERİ ÇİLEDEN ÇIKARDI

14 yaşından beri üvey baba tarafından tecavüze uğrayan kızların annesinin kızlarını savunmaması ve olayları bildiği halde hiçbir şey yapmaması izleyenleri çileden çıkardı.

MÜGE ANLI KENDİNİ TUTAMADI: SEN UTANMADAN NASIL BENİM  STÜDYOMA GELDİN!

Selahattin isimli şahsa, 'Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin. Terbiyesiz adam. Allah seni şaşırttı mı? Sen utanmadan bu kızları aramak için nasıl stüdyoma geldin! Ahlaksız, Senin bu kızlara neler yaptığının bütün videoları elimde' diye bağırdı. 

Müge Anlı'da kayıp kızlarını arayan üvey babanın onları istismar ettiği canlı yayında ortaya çıktı