GündemMüge Anlı'da peş peşe şoke eden gerçekler! 2 üvey, 11 öz çocuğunu istismar etti, 'Avustralya' detayı akılalmaz!

Müge Anlı'da peş peşe şoke eden gerçekler! 2 üvey, 11 öz çocuğunu istismar etti, 'Avustralya' detayı akılalmaz!

Paylaş
Müge Anlı'da peş peşe şoke eden gerçekler! 2 üvey, 11 öz çocuğunu istismar etti, 'Avustralya' detayı akılalmaz!

Müge Anlı'da kızlarını aramak için canlı yayına çıkanSelahattin Yalnız ile ilgili üvey kızlarına istismar detayı şoke etmişti. Sapık Selahattin'in 11 çocuğu olduğu ortaya çıktı. Müge Anlı, bugünkü canlı yayında diğer şoke eden gerçekleri de açıkladı. Öz çocuklarına da kabusu yaşatmış. Avustralya'da bile sabıkası var! İşte detaylar.

Müge Anlı'nın programına geçtiğimiz hafta kayıp kızlarını aramak için katılan anne ve üvey baba ile ilgili bugün mide bulandıran gerçekler ortaya çıktı.

Haberin Devamı

Muğla'nın Ortaca ilçesinde, birlikte yaşadığı kadının kaybolan kızlarının bulunması için televizyon programına çıkan ve 2'si engelli 3 kıza, cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan Selahattin Yalnız (63), işlemlerinin ardından tutuklanmıştı.

‘DÖRDÜNÜZ BENİM KARIM OLACAKSINIZ’

Yıllardır üvey babaları tarafından cinsel istismara maruz kaldıklarını programda anlatan 23 yaşındaki Figen Tülay Bayındır, "14 yaşından beri bu adam bize tecavüz ediyor. Satırla saldırıyordu, dövüyordu. 'Sizin derinizi yüzerim, dördünüz de benim karım olacaksınız' diyordu. Bunlar annemin gözünün önünde yapılıyordu" dedi.

5 SAAT İFADE

Anne Fitnat, üvey baba Selahattin 5 saat boyunca savcıya ifade verdiler. Gece yarısından sonra biten ifadelerde anne istismarı gördüğünü ancak konuşmadığını itiraf etti. Anne suça iştirakten suçlu bulundu ancak serbest bırakıldı. Yanlarında tuttukları engeli olan istismara uğrayan ancak farkında olmayan Gizem ise koruma altına alındı.

Haberin Devamı

Müge Anlıda peş peşe şoke eden gerçekler 2 üvey, 11 öz çocuğunu istismar etti, Avustralya detayı akılalmaz

SAPIK SELAHATTİN'İN 11 ÇOCUĞU OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Anlı, “Selahattin mahkemede yaptıklarını inkar etmiş. Selahattin ile ilgili size bambaşka bir şey anlatacağım. Meğerse Avustralya'ya gitmiş bu. Bir sürü de çocuğu var bu adamın. Bizim saydığımız 11 tane. 3 tane mi 4 tane mi ne karısından. Gayrimeşru çocuğu var onu vermişler yurda. Dün Avustralya'dan bizi aradılar. Adama bak bir de kalkmış Avustralya'ya da gitmiş. Bizim babamız Fatih'ten Taksim'e gidemez. Avustralya'ya gitmiş Bir de oraları da karıştırmış oralardan sınır dışı edilmiş” dedi.

İLK EŞİNİ BIÇAKLAMIŞ, 10 GÜN AKIL HASTANESİNDE YATMIŞ

İlk eşiyle 6 ay evli kalmış ilk eşini darp etmiş kalçasından bıçaklamış. Avustralya'da akıl hastanesinde 10 gün yatmış. İkinci olarak Kıbrıslı biriyle evlenmiş

3 ya da 4 kızları olmuş. Karşı komşusunun 16 ya da 18 yaşında olan kızına da tecavüz etmiş. Kız hamile kalmış bu birliktelikten olan çocuğu doğurmuş. Dünyaya gelen bebeği direkt hastaneden yurda vermişler.

AVUSTRALYA’DAN SINIR DIŞI EDİLİYOR

Üçüncü olarak yine Avustralyalı bir kadınla evlenmiş ondan da iki kızı bir oğlu var şu an. Bu kadını da darp ettiği için cezaevine giriyor. Diğer eşi çocuklarının velayetini alıyor. Ve sınır dışı ediliyor" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

"ÇOCUKLARI TEVACÜZE UĞRADIKLARINI SÖYLÜYOR"

Selahattin Yalnız'ın dayısı Necati Bayar ise canlı yayına telefonla bağlandı. Bayar, Selahattin'in öz çocuklarını da istismar ettiğini anlattı. Bayar, "1. çocuğu 3-5 yaş arasında tecavüze uğradı. İkinci kız 4 yaşındayken tecavüze uğradım diyor. Ortanca çocuk 6 ve 11 yaşı arasında tecavüze uğradığını söylüyor. Diğer eşinden olan çocuğu da tecavüze uğradığını söylüyor. Elimde 4 sayfa ifade ver size gönderebilirim.

KOMŞUNUN KIZINA TECAVÜZ ETMİŞ

Karşı komşusu Yunanlı ailenin kızına da tecavüz ediyor. Kız utanıyor ailesine söyleyemiyor. Ablasının yanında doğum yapıyor. Ve bu çocuğu bir doktora evlatlık vermişler" şeklinde konuştu. Müge Anlı ise o ifadeleri istedi ve buradaki savcılığa ileteceğini söyledi.