GündemMüge Anlı'daki iğrenç cinsel istismarda yeni gelişme! Sapık üvey baba için hesap zamanı

Müge Anlı'daki iğrenç cinsel istismarda yeni gelişme! Sapık üvey baba için hesap zamanı

Paylaş
Müge Anlı'daki iğrenç cinsel istismarda yeni gelişme! Sapık üvey baba için hesap zamanı

Muğla Ortaca'da mide bulandıran olay Müge Anlı'da ortaya çıktı. Biri üvey, biri engelli 3 genç kıza 10 yıldır cinsel istismarda bulunduğu canlı yayında ortaya çıkan Selahattin Yalnız, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Öte yandan Figen Tülay Bayındır'ın annesi Fitnat Ertekin hakkında verilen adli kontrol kararına Başsavcılık itiraz etti. Kendisini savunacak avukat bulamayan Yalnız'a, baronun avukat görevlendirdiği öğrenildi.

Muğla Ortaca'da Selahattin Yalnız (63) beraber yaşadığı üvey kızı Figen Tülay Bayındır (24) ve arkadaşının kızı Bahar Demir'in (18) ikametinden 63 bin TL parasını alarak ayrıldığını belirterek 17 Mayıs'ta Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne müracaatta bulundu.

Haberin Devamı

Selahattin Yalnız daha sonra Müge Anlı'nın programına katılarak kızların bulunması için çağrıda bulundu. Mide bulandıran gerçek Müge Anlı'da ortaya çıktı. Buna göre, Bahar ve Gizem anneleri vefat edince komşuları Fitnat ve Selahattin ile kalmaya başladı.  

Müge Anlıdaki iğrenç cinsel istismarda yeni gelişme Sapık üvey baba için hesap zamanı

MİDE BULANDIRAN İTİRAF

Figen Tülay Bayındır ve Bahar Demir programa katılarak mide bulandıran itirafta bulundu. Bayındır ile Demir, Yalnız'ın kendilerine istismarda bulunduğu ve ellerinde görüntülerin bulunduğunu ifade ederek 18 Mayıs'ta İstanbul Başakşehir İlçe Emniyet müdürlüğü Aile İçi Büro Amirliğine müracaat ettiklerini kaydetti.

Yalnız'ın, üvey kızı Figen Tülay Bayındır, Bahar Demir ile engelli kız kardeşi Gizem Demir'in de istismar mağduru olduğu, hatta bu istismar anlarına ilişkin olarak ellerinde video kayıtlarının bulunduğunu söyledi.

Haberin Devamı

Bahar'ın zihinsel engelli kardeşi Gizem'i de istismar ettiği Selahattin Yalnız ise "Montaj değil onlar hepsi gerçek. Ama bak bakalım bir kere benim kılım kıpırdıyor mu? Beni uyutarak istediklerini yaptılar." dedi. 

"DÖRDÜNÜZ DE BENİM KARIM OLACAKSINIZ"

Yıllardır üvey babasının cinsel istismarına uğrayan ve annesinin de her şeyi bildiğini belirten Bayındır, "14 yaşımızdan beri bu adam ikimize de aynı şekilde tecavüz ediyor. Müge Abla, artık sen bizi kurtarırsın bunun zulmünden. Bize satırla saldırıyordu. Sürekli bizi dövüyordu derinizi yüzerim diyordu. Dördünüz de benim karım olacaksınız" dedi. 

Müge Anlıdaki iğrenç cinsel istismarda yeni gelişme Sapık üvey baba için hesap zamanı

GÖRÜNTÜLER SORUŞTURMA DOSYASINA GİRDİ

Bunun üzerine Ortaca Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçundan resen soruşturmaya başlanıldı. Anlı'nın yayını ihbar kabul polis ekipleri Yalnız'ı gözaltına aldı. Yalnız'ın ardından Figen Tülay Bayındır'ın annesi Fitnat Ertekin de gözaltına alındı. Şüpheliler Yalnız ile Ertekin emniyetteki işlemlerinin ardından Ortaca Adliyesine sevk edildi. Yalnız'ın cinsel istismar görüntüleri soruşturma doyasına girdiği öğrenildi. 

TUTUKLANDI

Şüpheliler Yalnız çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken, Ertekin adli kontrolle serbest bırakıldı. Başsavcılık Ertekin'ne verilen adli kontrol kararına itiraz etti.

Haberin Devamı

AVUKAT BULAMADI

Mide bulandıran olayda Yalnız, emniyete götürülürken çevredeki vatandaşların tepkisine uğradı. Linç edilmekten son anda kurtulan Yalnız, kendisini savunacak avukat da bulamadı. Yalnız'a baro avukat görevlendirdi.