Gündem Sevgilisi tek taş yüzüğü küçük bulunca intihara kalkıştı!

Sevgilisi tek taş yüzüğü küçük bulunca intihara kalkıştı!

Sevgilisi tek taş yüzüğü küçük bulunca intihara kalkıştı!

İstanbul Sarıyer'de 32 yaşındaki Onur A. Rus vatandaşı olan sevgilisi İrina A.'ya evlenme teklifinde bulundu. Yüzüğün kutusu kapalıyken önce 'evet' diyen İrina A., kutu açıldığında ise 'hayır' dedi. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde intihara kalkışan genci polisler ikna etti. Onur A., 'Beni psikolojik buhrana itti' diyerek İrina A.'dan şikayetçi oldu.

32 yaşındaki Onur A. Rusya vatandaşı İrina D. birlikteydi. 2 yıllık birlikteliklerinin ardından genç adam sevgilisine evlenme teklif etmeye karar verdi. 17 Kasım günü İstanbul Sarıyer'de bir kafede buluşan ikili bir süre sohbet etti.

Ardından genç adam sevgilisi için hazırladığı sürprizle alakalı cebinden çıkarttığı tek taşla yüzükle evlenme teklifinde bulundu. İddiaya göre, yüzüğün kutusu kapalıyken teklife evet cevabı veren genç kadın kutu açıldığında ise sevgilisine tepki gösterdi.

Tek taş yüzüğü ucuz ve küçük bulan genç kadın, "Seninle evlenmek istemiyorum, bu yüzük ne?" diyerek Onur A.'ya tepki gösterdi.

SOLUĞUĞU KÖPRÜDE ALDI, İNTİHARA KALKIŞTI

Mekandan ayrılarak Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerine geldiğinde bir anlık öfkeyle araçtan inen Onur köprü korkuluklarına çıkarak intihar etmek istedi.

Polis ekiplerinin müdahalesiyle intihardan vazgeçirilen genç adam ifadesi alınmak üzere karakola götürüldüğünde ise başından geçenleri anlattı.

Sevgilisine evlenme teklifi ettiğini, yüzüğü küçük bulan sevgilisinin kendisiyle dalga geçtiğini, bu nedenle onurunun ve gururunun kırıldığını anlatan Onur, " Beni psikolojik buhrana itti şikayetçiyim" diyerek İrina A.'dan şikayetçi oldu. Sevgilisini intihara sürükleyen genç kadın hakkında savcılık soruşturma başlattı.

SIRADAKİ HABER