Gündem Siyasi parti liderlerinin Ramazan Bayramı programı belli oldu

Siyasi parti liderlerinin Ramazan Bayramı programı belli oldu

Siyasi parti liderlerinin Ramazan Bayramı programı belli oldu

Siyasiler bayramda ne yapacak? Liderlerin programları belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ise Ankara'da Ramazan Bayramı'nı karşılayacak. Ramazan Bayramı için memleketine gitmeyi tercih eden siyasiler de var.

Ramazan Bayramı'na kısa bir süre kala, liderlerin bayram programları da belli oldu. Erdoğan İstanbul'da, Şentop Tekirdağ'da, Kılıçdaroğlu ise Ankara'da bayramı geçirecek.

5 günlük Ramazan Bayramı tatilini liderlerin çoğu aileleriyle geçirecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı'na İstanbul'da girecek. Meclis Başkanı Mustafa Şentop ise bayram içim memleketi Tekirdağ'a gidiyor. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ise Ankara'za kalacak.

Muhalefet liderleri de bayram boyunca aileleriyle bir arada olacak. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu arife günü İstanbul'da olacak. Ardınan Ankara'ya gelecek. İYİ Parti lideri Akşener bayramın ilk gününü Ankara'da, geri kalanını ise İstanbul'da ailesiyle geçirecek. MHP lideri Bahçeli'nin adresi ise Ankara olacak. HDP Eş Genel Başkanları da bayramı Ankara'da geçirecek.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ailesiyle Eskişehir'de olacak. Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu bayramı Ankara'daki evinde karşılayıp, ardından İstanbul'a geçecek. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal memleketi Afyonkarahisar'da olacak. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce de memleketi Yalova'da olacak.

 

SIRADAKİ HABER