GündemVahşetin arkasından şantaj çıktı! 'Elimde müstehcen görüntülerin var'

Vahşetin arkasından şantaj çıktı! 'Elimde müstehcen görüntülerin var'

Paylaş
Vahşetin arkasından şantaj çıktı! 'Elimde müstehcen görüntülerin var'

Mersin'de, 20 yaşındaki Atilla Yeter, 40 yaşındaki Şule Özlem Ural'ı evinde boğarak öldürüldü. Vahşetin arkasından şantaj çıktı.

Mersin'in Toroslar ilçesinde, önceki gece devriye gezen polisler, Atilla Yeter'in (20) kullandığı motosikleti şüphe üzerine durdurunca, parçalanmış çelik kasa ve yüklü miktarda para ele geçirdi.

Haberin Devamı

Sabah'tan Bekir Coşkun'un haberine göre, kollarında tırnak izleri bulunduğu da belirlenen ve gözaltına alınan Yeter, kasayı Yenişehir İlçesindeki bir apartman dairesinden aldığını söyledi.

Bunun üzerine eve giden polisler, Şule Özlem Ural'ın (40) cansız bedenini ile karşılaştı. Ali Yeter'in, Şule Özlem Ural'ı boğarak öldürdüğü belirlenirken, vahşetin arkasından ise şantaj çıktı.

ELİMDE GÖRÜNTÜLERİN VAR DİYEREK 100 BİN TL İSTEDİ

İddiaya göre, yalnız yaşayan Şule Özlem Ural, Atilla Yeter ile 4-5 kez birlikte oldu. Son olarak ikili, olay gecesi de yine Ural'ın evinde birlikte oldu.

Ardından Şule Özlem Ural, Atilla Yeter'e, "Elimde müstehcen görüntülerin var" diye şantaj yaparak, 100 bin TL istedi. Görüntülerin ailesine ulaştırılmasından korkan Atilla Yeter, Şule Özlem Ural ile tartışmaya başladı.

Haberin Devamı