Güney Koreli şarkıcı Cha In Ha evinde ölü bulundu

K-Pop karanlık yüzünü göstermeye devam ediyor. Şarkıcılar Sulli ve Goo Hara'nın evlerinde ölü bulunmalarından kısa bir süre sonra Surprise U adlı K-Pop grubunun üyesi Cha In Ha da evinde ölü bulundu.

03 Aralık 2019, Salı 15:53
A A
Güney Koreli şarkıcı Cha In Ha evinde ölü bulundu

Güney Koreli oyuncu ve K-Pop yıldızı Cha In Ha’ın evinde ölü bulunduğu belirtildi. Cha, son iki ay içinde yaşamını yitiren üçüncü ünlü isim oldu. Surprise U adlı K-Pop grubunun yıldızı ve oyuncu 27 yaşındaki Cha In Ha , menajeri tarafından evinde ölü bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Öte yandan Cha’nın bağlı olduğu Fantagio şirketi, genç yıldızın ailesine saygı gösterilmesi ve spekülatif haberlerin yayılmaması çağrısında bulundu.​ Fantagio, Cha’nın özel bir törenle son yolculuğuna uğurlanacağını duyurdu.

Cha’nın son filmi ‘Love With Flaws’ 27 Kasım’da gösterime girmişti.Goo Hara ve Sulli evinde ölü bulunmuştu

Bundan önce de Kara adlı K-Pop grubunun eski üyesi Goo Hara , intihara kalkışmasından altı ay sonra 24 Kasım’da evinde ölü bulunmuştu . Polis, 24 yaşındaki yıldızın ölümünü intihar olarak değerlendiriyor.

Goo Hara’nın ölümü, yine bir pop yıldızı olan yakın arkadaşı Sulli ’yi kaybetmesinden bir ay sonra gerçekleşti. f(x) adlı grupla ün kazanan 25 yaşındaki Sulli, 14 Ekim’de intihar etmişti . Sulli’nin yaşadığı siberzorbalık nedeniyle intihara sürüklendiği yönündeki iddialar Güney Kore’de gündem yaratmıştı.

K-Pop'un karanlık yüzü

Ünlü isimlerin, çoğu intihar şüphesi taşıyan ve peş peşe gelen ölümleri sektörün karanlık yüzünü tartışmaya açmıştı . 20’li yaşlarına gelen yıldızların artık ‘yaşlı’ sayıldığı, menajerlerinden ve şirketlerinden baskı gördüğü bilinirken; yaşadıkları siber zorbalık, özellikle ataerkil düzenin hâkim olduğu ülkede kadınlara bakış açısı, sosyal medya baskısı gibi unsurların da genç isimleri intihara sürüklediği belirtiliyor.


Bu haberi de okudularGüney Koreli şarkıcı ve oyuncu Goo Hara evinde ölü bulundu


Bu haberi de okudularGüney Koreli genç şarkıcı Sulli evinde ölü bulundu

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Arnavutluk'taki depremde ölü sayısı 30'a yükseldi