Günlük burç yorumları: 13 Nisan Salı Boğa, Yengeç, Terazi ve diğer burç yorumları

13 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 13 Nisan Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

13 Nisan 2021, Salı 07:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Düşüncelerinizde sabit kalıyorsunuz. Alışkanlıklarından ödün vermek istemiyor ve huzurunuz için gelirlerinizi artırma konusunda araştırmalar yapıyorsunuz. Ortaklıklar konusunda çekimser davranmayın.


BOĞA: Evinizle ilgili çalışmalar yapacak, bütçenizi gözden geçireceksiniz. Yapacağınız değişimlerin bedeli yüksek. Arkadaşlarınızdan güç alacaksınız. Mantıklı düşüncelere değer vermek istiyorsunuz.


İKİZLER: Partnerinizin işiyle ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Fikir alışverişleri içinde olsanız bile, onun sizden fazla talepleri olacak. Avantajları göz ardı etmiyor ve kişiselliğinizden ödün vermek istemiyorsunuz.YENGEÇ: Bugün, sınırlarınızı zorluyorsunuz. Kişisel hırslarınız diğer ihtiyaçlarınızın önüne geçebiliyor. Gün içinde kafanızda şekillenen her olay sizi mükemmel şartlara taşıyor. Tarzınız var ve ödün vermiyorsunuz.


ASLAN: Yaşama katacağınız çok şey var. Bugün, şartları gözden geçirmeli ve samimi olduğunuzu karşı tarafa belirtmelisiniz. Karşılaştığınız her engele hazırlıklısınız. Sınırlarınızı zorlayacak her şeye hazırsınız.


BAŞAK: İnce hesaplar peşindesiniz. Küçük detayların size kazandıracağı avantajlar› unutmuyor, olaylar› değişik açılardan yorumluyorsunuz. Kendinize güvenmelisiniz. Eleştirici yönlerinizi denetlemek zorundasınız.


TERAZİ: Görüşeceğiniz kişilerin sizden baz› beklentileri olacak. Ayrıntılar üzerinde çok fazla durduğunuz için karşı tarafın düşünce bazında yorulmasına neden olacaksınız. Haksızlıklara karşı direnme gücünüz yüksek.


AKREP: Bugün, isteklerinizde net ve farklı şartlar sunan biri olarak karşı tarafın aklında ikilem yaratmanız mümkün. Kendinizle barışık olmak işinize yarayacak. Algılarınız açık. Dalgınlıklara karşı dikkatli olmalısınız.


YAY: Özgürlüğünüzü yansıtamadığınız işlerden çabuk sıkıldığınız kesin. Yaşamınızı kendi şartlarınıza göre şekillendirmekten yanasınız. Karar vermeden iyi düşünün. Ayrıntıları gözden kaçırmamaya çalışmalısınız.


OĞLAK: Rahatlığın önemli olduğunu biliyor ve doğrularınızla hareket etmek istiyorsunuz. Duygu ve zevklerinizde bir genişleme ve esneklik söz konusu. Sizden beklenmeyecek bir davranış sergiliyorsunuz.KOVA: Bireyselliğinizi ön plana çıkarmaktan hoşlanacağınız bir gün. Arkadaşlarınızın üzerinizdeki etkileri çok büyük. Bugün yaşamınızı kolaylaştıracak çalışmalara yönelmelisiniz. Bilgilerinizi yerinde kullanacağınız bir gün.


BALIK: Yatırımları gözden geçirip enerjinizi doğru işlerde kullanmalısınız. Yeni şartlarınızı belirlemek istiyorsanız farklı kişilerin düşünceleri size yeni bir yön verecek. Bugün değişime hızlıca ihtiyaç duyacaksınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 12 Nisan haftası