Günlük burç yorumları: 14 Nisan Çarşamba İkizler, Başak, Oğlak ve diğer burç yorumları

14 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 14 Nisan Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

14 Nisan 2021, Çarşamba 07:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecek. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Gücünüzü göstermeniz gereken bir dönemdesiniz.


BOĞA: Sizi etkileyecek kişilerin ortak özellikleri, güzel konuşmalar› ve dış görünüşlerindeki çekicilik olacak. Çevrenizi sınayacağınız bir gün içindesiniz. Güven konusu sizin için çok önemli, biliyorsunuz.


İKİZLER: Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. İlişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız doğru davranmaya çalışın. Her an, her şey olabilir. Savaşçı Mars size daha coşkulu bir alan yaratıyor. Hareketli bir gün.YENGEÇ: Dostlarınızın destek vereceği konular gündeme gelecek. Ani değişimlerin size kazandıracağı bir şey yok. Temkinli yapınızı yine ispat edeceksiniz. Bilinçaltınızdakilerin sizi olumlu etkilediği gerçek.


ASLAN: İş başarınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınızda sosyal hayatınızı verimli oluyor ve güçleniyor. Gizli duyguların sizi etkilediği bir gün.


BAŞAK: Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi neşeli hissediyorsunuz. İlginç arkadaşlıklar kuracak ve farklı kişilerle olacaksınız. Çevrenizi etkilemek için uygun bir gün. Alınganlığınızın nedenini sorgulamalısınız.


TERAZİ: Duygusal değişimleriniz yüzünden kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz. Onlarla küçük çapta seyahat planlar› yapacaksınız. Bu dönem değişiminiz sizi de rahatsız ediyor.


AKREP: İkizlerdeki yöneticiniz savaşçı Mars sizi hızlandırıyor. Ama aklınızın karışmasına neden oluyor. Duygusal ilişkilerinizde partnerinize haksızlık yapmama eğilimdesiniz. Dostlarınızla bir arada olmak size iyi gelecek.


YAY: Finans konularının gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Gizliliklerden uzak durun. Düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edeceksiniz.


OĞLAK: Bugün yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Olaylar› fazla abartmadan önce iç sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Doğal olarak kendinizi korumak zorundasınız.KOVA: Savaşçı Mars, sizin gibi hava burcu ikizlerde ilerlerken, enerjinizi kişisel isteklerinizle birleştiriyor ve iletişim kuracağınız kişileri arıyorsunuz. Bu dönem kendinizi anlatma konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz.


BALIK: Ay’ın konumu çevreyle ilgili konulara ağırlık vermenizi sağlarken, iletişim gezegeni Merkür finans evinizde ilerlemeye devam ediyor. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir. Korkular sizi engellemesin.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları: 13 Nisan Salı Boğa, Yengeç, Terazi ve diğer burç yorumları