Günlük burç yorumları: 15 Nisan Perşembe Boğa, Yengeç, Terazi ve diğer burç yorumları

15 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 15 Nisan Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

15 Nisan 2021, Perşembe 07:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: İdeallerinizle yaşamaktan mutlusunuz ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Bugün özellikle size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Özgüveniniz yüksek seyrediyor.


BOĞA: Çevrenizi sorgulamak için uygun bir gün değil. içinizdeki duygular› onlara anlatmak için göstereceğiniz çaba yanlış olabilir. En güzel şey, kendinize göstereceğiniz ilgi olmalı. Anlaşılma konusunda kendinizi yormamalısınız.


İKİZLER: Gücünüzü ve enerjinizi ilişkilerinizde kullanmak için uygun bir gün ama her konuda temkinli davranmalısınız. Birtakım gecikmelere karşı tedbirli olmalısınız. Enerjinizi muhteşem bir şekilde yansıtıyorsunuz.YENGEÇ: Bu dönem duygusal ilişkilerinizde olumlu bir hareketlenme söz konusu. Partnerinizle birlikte isteklerinizi gerçekleştirebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey çevrenize aldırmamak.


ASLAN: Çevrenizde daima akıllı kişiler olsun istiyorsunuz. Bugün, kazançlarınızla ilgili değişimler söz konusu olabilir. Adrenalininiz çok yüksek durumda. Sinirlisiniz ve kimsenin kalbini kırmamaya dikkat etmelisiniz.


BAŞAK: Bugün, kafanızda birçok değişik fikir ve planla yola çıkıp daha sonra birçoğundan vazgeçebilirsiniz. Mücadeleci ve hırslı yönünüzü ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Değerlerinizin farkında olmalısınız.


TERAZİ: Dostlarınızla iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bugün, bazı olaylara radikal çözümler üretmenin zevkini tadacaksınız. Farklı bakış açınız ufkunuzu genişletiyor. Yaşam kaliteniz gün geçtikçe yükseliyor.


AKREP: Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesini bekliyor ve onları idare ederken taktikler kullanıyorsunuz. Partnerinizin fikirleri karşısında güç kaybedebilirsiniz. Tartışmadan uzak kalmanız gereken bir gün.


YAY: Gün içinde hareketli davranarak huzursuz bir hava estireceksiniz. Değişen duygularınızdan haberi olmayan çevrenizle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Doğallık size her zaman çok yakışıyor. Dikkat edin.


OĞLAK: Dengeli davranmaya yönelmeli ve kazançlarınızı artırma konusunda istediğiniz başarıyı kendinize ispat etmelisiniz. Güvenli ve huzurlu bir yaşam isteği içindesiniz. Entelektüel yönlerinizin ortaya çıkacağı bir gün.KOVA: Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. inatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi farklı yaparken bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından hoşlanıyorsunuz.


BALIK: Partnerinizin beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Olumlu motivasyonunuzu özel ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Güçlü bir partner üzerinizde baskı kurabilir. Meraklı bakışlara hedef olacağınız bir gün.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları: 14 Nisan Çarşamba İkizler, Başak, Oğlak ve diğer burç yorumları