Günlük burç yorumları: 16 Nisan Cuma Koç, Başak, Balık ve diğer burç yorumları

16 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 16 Nisan Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

16 Nisan 2021, Cuma 07:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sosyal hayat sizin için önemli. Ay’ın bulunduğu konum, size karşı özverili davranan kişilere karşı tedbirli olmanızı gerektiriyor. Arkadaşla para ilişkilerine girmeyin. Çevrenize hakim olmak isteyebilirsiniz.

BOĞA: Bugün işinizle ilgili bazı stratejik noktaları iyi belirliyor ve inatla bu konuları takip ediyorsunuz. Bu nedenle çevrenizde kıskançlık eksik olmuyor. Yeni konular gündeme gelecek, kararlı olun.


İKİZLER: Çevrenize karşı fazla şüpheci davranıyorsunuz. İşinizi konuya olan hakimiyetinizle olumlu sonuçlandıracaksınız. Arkadaşlık ilişkilerinizde titizsiniz. Herkese güvenmiyorsunuz.YENGEÇ: Bugün, sınırlarınızı zorluyorsunuz. Kişisel hırslarınız diğer konuların önüne geçebiliyor. Gün içinde kafanızda şekillenen her olay sizi mükemmel şartlara taşıyor. Tarzınız var ve asla ödün vermiyorsunuz.


ASLAN: Doğal olmak bazen size çok şey kaybettirebilir. Bugün duygusal konularda fikir yürütmekten kaçının. Fevri davranışlarınızla yanlış örnek olabilirsiniz. Çevre ilişkileriniz bundan olumsuz etkilenmesin.


BAŞAK: Özgürlüğünüzü özleseniz de bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek isteklerinizi saklıyorsunuz. Sosyal hayatta farklı kişilerle tanışabilirsiniz.


TERAZİ: Kendiniz her zamankinden farklı hissediyorsunuz. Bugün güçlü dostların desteğiyle yapacağınız çalışmalar sizin için iyi bir zemin oluşturacak. Gün içinde takıntılarınız sizi rahatsız edecek.


AKREP: İsteklerinizde fazla inatçısınız. Enerjinizi istediğiniz konular üzerinde rahatça kullanacaksınız. Mesleki konumunuz size avantaj sağlayacak. Çevrenizdeki hoş konuşmalar sizi mutlu edecek.


YAY: Duygusal anlamda yoğun bir gün yaşayacaksınız. İsteklerinize gem vurmak zorunda kalmaktan gergin olabilirsiniz. Düşünce gücünüz çok yüksek. Düşüncelerinizi sistemli bir şekilde yaşama geçirmelisiniz.


OĞLAK: Duygusal konularda aşırıya kaçabilirsiniz. Yapınızın dışına çıkıp bazı kaçamaklar yapabilirsiniz. Sürekli kendinizi denetlemekten bıktınız. Arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız.
KOVA: Çevrenizde size karşı olanlar var ama sizi ikna etme konusunda çok başarılılar. Bugün, her şeyinizle güne damganızı vurabilirsiniz. Duygularınızda sınır yok. İlişkilerinizde farklı bir tarzınız var.


BALIK: Bugün iş ilişkilerinizde kişiliğiniz ön planda olacak. Buna rağmen kimseyi kırmadan, insanları kaynaştırmak istiyorsunuz. Merak etmeyin, beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları: 15 Nisan Perşembe Boğa, Yengeç, Terazi ve diğer burç yorumları