Günlük burç yorumları: 17 Nisan Cumartesi Koç, Başak, Balık ve diğer burç yorumları

17 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 17 Nisan Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

17 Nisan 2021, Cumartesi 07:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sizin için kolay olmasa da en azından kafanızda bir şablon oluşturana kadar düşüncelerinizi kendinize saklayın. Bugün duygusal konularda uçarı davranmayın. Hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.


BOĞA: İlişkilerinizde küçük hataları bile sorun yapmaktan kaçamıyorsunuz. Bugün size anlatılan hiçbir şeye inanmak istemediğiniz için denge kurarken zorlanacaksınız. Organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor.


İKİZLER: Sizi sıkan olaylardan kendinizi soyutlayamadığınız için enerjinizi kullanırken aşırı uçlarda dolaşıyorsunuz. Bugün hareketli olacaksınız. Özgürlükçü yapınızın daha fazla ortaya çıkacağı bir gün.YENGEÇ: Ay’dan olumlu etki almaya devam ederken çevrenizdeki bazı kişilerin girişimciliğinden faydalanmanız mümkün. Kişisel zevklerinizin ön planda olacağı bir gün. İletişimde başarılı bir grafik çiziyorsunuz.


ASLAN: Fikir tartışmalarından uzak kalmak istemeyişinizin nedeni, aklınızı ve enerjinizi doğru kullanmak. Başkalarına örnek olmak istiyorsunuz. Yanlış anlaşılmayın. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak konular gündemde.


BAŞAK: Olayları analitik açıdan değerlendirmek size puan kazandırmıyor. Kafanız sorunlarla meşgulken duygusal konularda eksiklikler yaşayacağınız bir gün. İfade ederken zorlanacaksınız.


TERAZİ: Yeteneklerinizin sınırlarını zorlamada üstünüze yok. Bugün kendi tarzınızı ortaya koymak için çalışacaksınız. Çok çalışmanız gereken bir gün. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmayı öğrenmeniz gerekiyor.


AKREP: Amaçlar ve arzular üzerinde çok fazla düşünmek istemiyorsunuz. Çevrenizin yargılarından hoşlanmayabilirsiniz. Ama bunu kimseye hissettirmeyin. İdealist yapınızdan fazla ödün vermeden başarınızı artırın.


YAY: Bugün, hiçbir olaya kayıtsız kalamıyor ama duygusal değerlendirdiğiniz için hata yapabiliyorsunuz. Şüpheci yönlerinizin atağa kalktığı bir gün. Yaşam felsefenizi destekleyen derin düşüncelere sahipsiniz.


OĞLAK: Bugün hırslı yönlerinizin öne çıktığı bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönleri ilginizi çekiyor ama siz susmayı tercih ediyorsunuz. İlişkilerinizde olumlu bir hareketlenme söz konusu.
KOVA: Romantik duygular içindesiniz. Hislerinizin sizi yanlış yönlendirmesini istemiyorsanız sizi bulunduğunuz ortama sürükleyen nedenlerin altını çizmelisiniz. Fikirlerinizi istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz.


BALIK: Yanlış zamanlarda karşınıza çıkan fırsatları kullanırken dikkatli olun. Yapacağınız en mantıklı şey, iç sesinizi dinleyerek doğruyu yakalamak. Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışıyorsunuz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları: 16 Nisan Cuma Koç, Başak, Balık ve diğer burç yorumları