Günlük burç yorumları: 21 Nisan Çarşamba... Akrep, Yay, Oğlak ve diğer burç yorumları

21 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 21 Nisan Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

21 Nisan 2021, Çarşamba 07:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün, çevre koşullarının yarattığı zoraki ortamlardan uzak kalmak istiyorsunuz. Bu tür ruh halini gündeme getiren nedenleri düşünerek ve bilinçli bir şekilde olaya yaklaşırsanız her şey iyi olacak.

BOĞA: Aranızda tartışmalar, kavgalar eksik olmasa da, yakın çevreniz tarafından birlikteliğiniz takdirle izleniyor. Her ikinizin de eleştiriye gelemeyen yönü olmasa aranızdaki konular çok daha hızlı bir şekilde sonuçlanacak.

İKİZLER: Ailenizin özel hayatınızla ilgili sözler sarf etmesini kaldıramıyorsunuz. Bu tür durumlarda sessizliği tercih etmeniz size avantaj sağlayacak. Böyle düşüncelere takılıp gününüzün tamamını doldurmayın.

YENGEÇ: Zor durumda kalanların yardım servisi gibisiniz. Yardımlarınıza alışan insanlar, yaşamın diğer alanlarında da sizi yanlarında istiyor. İşte bu noktada bazen taşan sabrınızla hemen kötü insan oluyorsunuz.

ASLAN: Yılların kazandırdığı deneyim ve birikimleri ile, sizi fevri davranışlarınız nedeniyle uyaran kişilerin sözlerini yabana atmayın. Siz maddi konularla ilgili çok yönlü düşünmeyi sevmiyorsunuz.

BAŞAK: Bugün, uğraş verdiğiniz alanda kendinize sabrı empoze edin. Ya da yakın çalışma arkadaşınızın yardımını isteyin, kısa süreli olarak işlerinizi ona devredin. Ayrıntıları abartarak süreyi uzatıyorsunuz.

TERAZİ: Yakın arkadaşınızla hakkında konuştuğunuz üçüncü kişi ile ilgili sorunlar çıkacak. Duygusal olarak onunla sert dönemeçlerde karşılaşabilirsiniz. Karar vermekte sizi zorlayan çevreden uzak kalın.

AKREP: Çevreniz ve uğraşlarınızla ilgili içinizde fırtına kopuyor. Harcamaları kısıtlamak zorunda kalabilir ve bunun stresiyle boğuşabilirsiniz. Kızmayın ama her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz.

YAY: Finans konularında çevrenizin de fikirlerini alsanız fena olmayacak. Yanlış adımlarla maddi riskler içine girmemek için inatçı tavrınızdan vazgeçmelisiniz. Yaptığınız işler konusunda şikayet etmeyin.

OĞLAK: İşyerinde şartlar gerektirdiği için birçok kişi ile yüz yüze görüşüyorsunuz. Daha sonra tekrar karşı karşıya geleceğiniz kişiler var. Sonradan geri dönüşler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

KOVA: Partnerinizin yanında gereksiz kişilik ispatlarına kalkışmayın. Yaşama göre kapladığınız alanın ne kadar dar olduğunun bilincindesiniz. Bu nedenle bilemediğiniz, karşı karşıya gelmediğiniz birçok şey olabilir.

BALIK: Hayatınızın zıtlıkların bir bütünü olduğunu unutmayın. Bugün, özellikle bu anlamda düşünmeye çalışırsanız kayıplarınızla ilgili olarak girdiğiniz stresin etkisini azaltabilir veya tamamen yok edebilirsiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seray Sever aşka geldi! Evlilik yıl dönümünü bakın nasıl kutladı?