Günlük burç yorumları: 9 Nisan Cuma Başak, Akrep, Balık ve diğer burç yorumları

9 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor. Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 9 Nisan Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

09 Nisan 2021, Cuma 07:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün ilişkinizde değişim konusu. Çevrenizle barışıksınız. Duygularınız canlanıyor ve partnerinizle daha uyumlu bir birliktelik yaşamak istiyorsunuz. Renkli ve hoş bir zaman geçirebilirsiniz.

BOĞA: Çalışma hayatınızda ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelecek. Ortak iş yaptığınız kişilerin özel sorunları gündeme gelecek ve dostluk paylaşımları içinde olacaksınız. Beklentileriniz gerçekleşiyor.


İKİZLER: Bugün, evinizle ilgili olumlu değişimler söz konusu. İçinizdeki coşkuları çevrenizle olumlu bir şekilde paylaşmak isteyeceksiniz. Olumlu duygulara gerçekten ihtiyacınız var. Kilo problemlerine dikkat etmelisiniz.YENGEÇ: Aşkla ilgili duygularınız dorukta seyredecek. Partnerinizle uzun süredir yakalayamadığınız arkadaşlığı kurabilir, birlikte hafta sonu planları yapabilirsiniz. Ertelediğiniz güzellikler kapınızı çalıyor.


ASLAN: Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve bugün, çevreyle ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Kişisel dengelerin çok önemli olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Yaşamınızı yeniden ele almalısınız.


BAŞAK: Güven ihtiyacı içinde olduğunuz için yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabasında olacaksınız. Bugün, her türlü olanağı kullanabilirsiniz. Enerjiniz epey yüksek. Sevdiklerinizle olmak hoşunuza gidiyor.


TERAZİ: Kendinizi huzursuz ve tedirgin hissedebilirsiniz. Planladığınız çalışmaların engellere takılmasından rahatsız olabilir, dengelerinizi koruma konusunda zorlanabilirsiniz. Sorumluluklarınızın farkındasınız.


AKREP: Duygusal yaşantınızda önemli gelişmeler söz konusu olacak. Bugün, nazik davranışlarınızla çevrenizde iyi bir etki bırakarak mükemmel bir örnek teşkil edeceksiniz. Birçok dostunuz sizi takdirle izliyor.


YAY: Bugün çözümlemeniz gereken birçok konuyu bir arada düşünmekten kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Çevrenizle bağlarınızı güçlü tutmak zorundasınız. Temkinli davranmanın artılarını göreceksiniz.


OĞLAK: Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirmekte üstün bir çaba sarf ediyorsunuz. Hırslarınızı dengelemek zorundasınız. Yaşamınızı ince detaylar üzerinde kuracaksınız. Kendinize her konuda güveniyorsunuz.KOVA: İdeallerinizi ortaya çıkaracak hareketlenme söz konusu. Birçok fikir birbirini tetikleyerek ilginçlikler ortaya çıkacak. Kararlarınızda ısrarcı olmalısınız. Taviz vermemeyi öğrenmelisiniz.


BALIK: Enerjik yönlerinizin ortaya çıkmasıyla farklı şeyler yapmak istiyor ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin ortak paylaşımlarına ihtiyaç duyuyor, taviz vermek istemiyorsunuz. Ani değişimlerden etkileniyorsunuz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları: 8 Nisan Perşembe Boğa, Yengeç, Terazi ve diğer burç yorumları