Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: 1 Mayıs Boğa, Akrep, Yay ve diğer burç yorumları

1 Mayıs'ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 1 Mayıs Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

01 Mayıs 2021, Cumartesi 07:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Siz her anlamda tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen olaylara hız kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Güneş finans evinizde ilerlerken olabilecek sorunları en ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz.


BOĞA: Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermiyorsunuz, bu durum bazen olumlu olmuyor. Çok derin düşünen ve olayları ayrıntıları ile inceleyenler de hata yapar. Bugün araştırmalı ve doğru yolu bulmalısınız.


İKİZLER: Birlikte çalıştığınız kişileri çok çabuk ikna ediyorsunuz. Ama onların sizi etkilemeleri epey güç. Bugün, farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda duygusal davranmak yerine kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız.
YENGEÇ: Ailenizin tepki vermesini istemiyorsanız onların fikirlerini önemseyin. Özgür olmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüz kısıtlandığında istediklerinizi yaşama geçirmekte çok zorlanıyorsunuz.


ASLAN: Bugün, maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın olduğunuz kişilerle fikir alışverişi içinde olmanıza rağmen son sözü söylemek istiyor ve kendinizi yoruyorsunuz.


BAŞAK: Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı olmak istemenize rağmen günlük yaşamınızı baş edebileceğinizden fazla işle zorluyorsunuz. Bazen gerçeklerden kaçıyorsunuz.


TERAZİ: İşinizle ilgili çalışmalarda güçlü bir motivasyona ihtiyacınız var. Bugün kalabalık ortamlarda bile çevrenizden kopabilir, birçok arkadaşınızın sizi uzaktan izlemesine neden olabilirsiniz. Çekiciliğiniz mükemmel.


AKREP: Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların bir süre daha devam etme olasılığına rağmen sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı cinsle ilişkide şüphecisiniz. Geçmişteki olumsuzlukları unutmalısınız.


YAY: Elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız yeni kazançlara yönelmelisiniz.


OĞLAK: Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek ama sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız atakta. Elinizden istemediğiniz bir para çıkabilir.KOVA: Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Bazı fedakarlıklar yapmanız sizi rahatlatacak.


BALIK: Yaratıcılığınıza çok fazla güveniyorsunuz. Çevrenin baskısının sizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Bugün yapmak istediğiniz birçok işin listesini yapın. Taviz konusunda temkinlisiniz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İki YouTuber'ın maske şakası başlarını yaktı! Pasaportlarına el konuldu