Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: 24 Nisan İkizler, Terazi, Akrep ve diğer burç yorumları

24 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 24 Nisan Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

24 Nisan 2021, Cumartesi 07:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Huzursuz bir gün yaşıyorsunuz. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştirmelisiniz. Düşünceleriniz herkesten farklı olduğu için yanlış anlaşılma olasılığınız çok fazla. Kendinizi kolay ifade etmelisiniz.


BOĞA: Düşündüklerinizin gerçekleşmesi mümkün değil. Yapacağınız anlaşmalara özen gösterin. Özel durumlar söz konusu. Mantık demeyi bilen ve sert çizgiler çizen bir yapıya sahipsiniz. Şansınıza güvenmelisiniz.


İKİZLER: Duygusal yönleriniz ortaya çıktığı zaman arkadaşlarınızı şaşırtıyorsunuz. Hayatınızda bazı değişikliklerin arifesindesiniz. Planlarınızı yaparken partnerinizin fikrini almalısınız. Sağlığınızla ilgili olun.YENGEÇ: Kariyerinizle ilgili gelişmeler maddi konulara yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Yöneticinizin desteğini göreceksiniz. Romantik, duygusal olacaksınız. Yolculuk gündeme gelebilir.


ASLAN: Enerjiniz yüksek ve çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için paylaşıma açık bir gün.


BAŞAK: Ay burcunuzda. Duygusal saplantılarınız yüzünden kafanız karışabilir. Gelişen olaylara fazla kafanızı taktığınız için günlük hayatta gizemli olarak algılanıyorsunuz. Her şeyi çok yönlü düşünmelisiniz.


TERAZİ: Sonu gelmeyecek maceralar yüzünden geçici sorunlar yaşamak istemiyorsanız gireceğiniz ortamlarda otokontrolü elden bırakmayın. Bugün huzursuzluğa kapılabilirsiniz, sağlığınız olumsuz etkilenebilir.


AKREP: Araştırmacı bir ruhla hareket ederek çevrenizi irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı belirgin bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızdaki olayları yeniden düzenlemek isteyeceksiniz. Uykunuza özen göstermelisiniz.


YAY: Eski alışkanlıklarınızı değiştirecek yeteneğe sahipsiniz. Girişimciliğiniz iyi ses getirecek. Yaratıcılığınızı özgürce kullandığınız zaman ortaya daha mükemmel işler çıkıyor. Çevrenizi etkileyen bir ilişki içindesiniz.


OĞLAK: Yapacağınız iş görüşmeleri eksik yönlerinizi ortaya çıkaracak. İmkanlarınızı artırmanın yollarını arıyorsunuz. Kendinizi aşma konusunda birçok şey yapabilirsiniz. Ayak bileğinize dikkat edin.
KOVA: Sosyal yaşam önem kazanacak. Arkadaşlarınızla yeteneklerinizi birleştirip öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteler başlatacaksınız. Yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız.


BALIK: Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor. Amaçlarınız doğrultusunda yaptığınız çalışmaların sizi yormadığı bir gerçek. Partnerinize tutkunuz sizi farklı bir şekilde yönlendirebilir. Ona duygusal sürprizler yapabilirsiniz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: 23 Nisan Boğa, Başak, Akrep ve diğer burç yorumları