Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: 25 Nisan Başak, Aslan, Terazi ve diğer burç yorumları

25 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 25 Nisan Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

25 Nisan 2021, Pazar 07:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün, organizasyonlarla yaşantınızı renklendireceksiniz. Sizin için önem taşıyan arkadaşlarınızla konuşma ihtiyacı içindesiniz. Maddi konularda istediğiniz bolluğa kavuşmanız zaman alabilir. Çok çalışmalısınız.

BOĞA: İş yaşantınızda gösterdiğiniz çabanın size kazandıracağı prestiji unutmamalı ve geleceğe yatırım yapmalısınız. Kariyer evinizi disipline eden gezegen Satürn, güçlü işlerin altına imza atacağınızı gösteriyor.

İKİZLER: Yakın arkadaşlarınızla iş birliği içinde olacağınız bir gün. Kendi düşüncelerinizden yola çıkan biri olduğunuz için değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Bağlantılarınızı sıcak tutmalısınız.

YENGEÇ: Hayallerinizi gerçekleştirmek için iş birliğine ihtiyacınız var ama çevrenize karşı önleyemediğiniz bir güvensizlik sergiliyorsunuz. Maddi değerleri sorgulamak için şartları yeniden koordine edebilirsiniz.

ASLAN: Gücünüzü ortaya koyacak işlerin peşindesiniz. Güneş, tepe evinizde ilerliyor. Sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili gelişmeler söz konusu. İsteklerinizi kolayca herkese söyleyeceksiniz.

BAŞAK: Kendinizi denetleme huyunuzdan vazgeçin. Sistemli yapınızın getirdiği sorumluluktan bunalabilirsiniz. Birçok aktivite içinde olabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızın sizi sınırlandırması canınızı sıkacak.

TERAZİ: Bugün hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz. Her konuda bilginize güveniyor, ortaya özgün fikirlerle çıkıyorsunuz. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle tanışmanız ufkunuzun genişlemesini sağlayacak.

AKREP: Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınızda kendinizi huzursuz hissetmeyin. Sınırlarınızı biliyor ama tutkularınız yüzünden heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Başlangıçlar konusunda fazla ısrarcısınız.

YAY: Yolculuklarla ilgili bazı projeler gündeme gelecek. İç sıkıntınızın tek nedeni, çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanız. Bugün, isteklerinizin ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz.

OĞLAK: Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahipsiniz. Bugün olaylara bakış açınızda gözle görülen bir gerginlik söz konusu. Çevrenize tepkilisiniz ve kimsenin fikrini almaya yanaşmıyorsunuz.

KOVA: Düşündüğünüz konuların kabul görmesi sizin için mutluluk kaynağı olacak. Hırs konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek size çok şey kazandıracak. Şartlar sizden yana.

BALIK: Maddi özgürlüğünüz için her türlü şartı kendinize hedef olarak belirleyebilir ve isteklerinizle toplumsal olayları kafanızda ustaca bağdaştırabilirsiniz. Bugün ailenizin sorunları gündeme gelebilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan bakıcıyı mı darbetti?