Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: 26 Nisan Boğa, Yengeç, Başak ve diğer burç yorumları

26 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 26 Nisan Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

26 Nisan 2021, Pazartesi 07:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Kendinize güveniyorsunuz. Etkili konuşmalarla dikkat çekecek ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Özgürce davranışlarınız yüzünden yanlış anlaşılabilirsiniz ama bundan hiç korkmuyorsunuz.

BOĞA: Duygularınızı ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Güçlü sezgileriniz sayesinde yaşamın gizemini araştırmak istiyorsunuz. Enerjiniz olumlu seyrediyor.


İKİZLER: İlginizi ilişkilere yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız.YENGEÇ: Savaşçı Mars’ın burcunuzdaki konumu gizli olaylara merakınızı artırıyor. Çevrede olup bitenlere karşı isteseniz de kayıtsız kalamıyorsunuz. Olayları kafanızda büyütmeden sonuçları beklemenizde yarar var.


ASLAN: Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Etrafınızdaki kişileri yönlendirmekte önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Ani değişimlere hazır olmalı, çevrenizin davranışlarına aldırmamalısınız.


BAŞAK: Para kazanmayı seviyor, size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Bugün sezgileriniz çok yüksek. Ay’ın bulunduğu konum, ruhunuzda fırtınalar estiriyor ve dinginlik için savaş veriyorsunuz.


TERAZİ: Sezgilerinizin doğru çıkması sayesinde çevrenizdeki birçok olayı kısa sürede çözüyorsunuz. Zorlukları gözünüzde büyütmeden olayları halletmeniz güzel. Ama yanlış kişiler yüzünden zarar görme ihtimaliniz yüksek.


AKREP: Enerjinizi yaşama geçirmek için bazı tereddütleriniz var. Yakın çevrenizle ilgili fikir tartışmalarına açık bir gündesiniz. Düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken kullandığınız yöntemler çok işe yarayacak.


YAY: Dostluk duygularının sizi yönlendireceği bir gün. Kişisel özellikleri vurgulayan işleri sevdiğiniz için özgün davranabilirsiniz. Olumlu davranışlarınızın size kazandıracağı artılar önemli.


OĞLAK: Aklınıza güveniyor ve çevrenizin telkinlerinden etkilenmiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişme olabilir. Akşam saatlerinde yakınlarınızla duygu alışverişinde bulunabilirsiniz.

KOVA: Çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Başlangıç yapmak için uygun bir gün değil. Çevreyle ilişkilerinizden beklediğiniz desteği görmek istiyorsunuz.


BALIK: İdeallerinizi gerçekleştirmek için tüm donelere sahipsiniz. Olabilecek aksilikler sizi üzmemeli. Bugün sevdiklerinizin bazı sorunları ile ilgilenmek zorundasınız. Çevrenize yardım etmekten hoşlanacaksınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: 24 Nisan İkizler, Terazi, Akrep ve diğer burç yorumları