Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Aslan, Akrep, Balık ve diğer burç yorumları

19 Ekim'de para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 19 Ekim Salı günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

19 Ekim 2021, Salı 07:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görecek ve derin düşündüğünüzde daha iyi olduğunuzu göreceksiniz. Bugün kazançlarınızla ilgili hoşnutsuzluk duymanız çevre koşullarından kaynaklanıyor.


BOĞA: Bugün partnerinizle karşıt düşünceler içinde olmanız aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak. Yeni konular icat etmek yerine uzun süredir konuşmadığınız sorunlarınızı ele almanız gerekiyor.


İKİZLER: Bugün, duygularınız yoğun. Ay’ın konumu, birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gizli çatışmalara neden olabilir. Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen birçok olayın nedenini araştırabilirsiniz.
YENGEÇ: Partnerinizle ilişkiniz farklı duygular içinde gelişiyor. Partnerinizle ortak kararlar almak için uygun bir gün değil. Onun istekleri sizin tarzının dışında olduğu için daha büyük hayal kırıklığı olabilir.


ASLAN: Çevre koşullarını yeniden düzenleme konusunda acele etmemeli ve olayları doğru irdelemelisiniz. İşinize konsantre olduğunuzda sanki başka bir boyuta geçiyorsunuz. Bugün enerjinizi yapıcı kullanacaksınız.


BAŞAK: Paranın esiri değilsiniz. Bugün daha soyut davranmak isteyeceksiniz. Algılama konusunda güçlü bir gündesiniz. Çevrenizdeki gizemli ve çekici olaylara karşı bir merak ve araştırma söz konusu olacak.


TERAZİ: Kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz ama bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçin. Yorulmaktan ve çalışmaktan korkmamanız sizi farklı yapıyor.


AKREP: Aklınız çok karışık. Düşünceleriniz dağınık. Yapmak istedikleriniz ve planlarınız için yeni bir düzenlemeye ihtiyacınız var. Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket etmekten hoşlanmıyorsunuz.


YAY: Orijinal fikirlerinizi çevrenin desteğiyle ortaya çıkarabilir ve yaratıcılığınızı güçlendirebilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacaksınız.


OĞLAK: Bugün iyi bir planlama yaparsanız zihinsel dağınıklık yaşamazsınız. Kendinizi yenilemek istiyorsanız eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar etmemeye çalışmalısınız. Farklı yönlerinizi hissedeceksiniz.KOVA: Bugün kişisel gelişiminizi ön plana çıkarıyorsunuz. Olaylara sezgilerinizle yaklaşmanıza rağmen yaşamınızda ilginç gelişen bir mantık da var. Bilinçaltınızı istediğiniz şekilde ortaya koyacak çalışmalar yapacaksınız.


BALIK: Maddi hırslarınız önde olacak. Başarıyı hedeflediğiniz için değişik konuları kombine edebileceksiniz. Bazı konular yüzünden başınızın ağrımasını istemiyorsanız planlarınızda net olmak zorundasınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Simge Sağın sahnede duygusal anlar yaşadı