Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Aslan, Koç, Akrep ve diğer burç yorumları

14 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 14 Kasım Pazar günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

14 Kasım 2021, Pazar 08:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Maddi konularda inatçı tavırlarınız var. Planlarınızı hızlıca yaşama geçirme konusunda aceleci davranıyorsunuz. Hafızanızın güçlü yönlerini ortaya çıkaracaksınız. Duygularınız ön planda olacak.

BOĞA: İnatçı yapınız daha da belirginleşecek. Fikirlerinizden ödün vermek istemiyorsunuz. Yaşamla ilgili o kadar çok planınız var ki, saplantılar içinde olduğunuz zaman kısır döngü içine giriyor, tepkili davranıyorsunuz.

İKİZLER: Düşündüğünüz her şeyi tecrübenizle pekiştirerek planlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla yapacağınız işbirliğinin çok önemli olduğunu biliyorsunuz. Açık fikirli, idealist ve yapıcı olanları tercih ediyorsunuz.

YENGEÇ: Şartları zorlamak adına başlattığınız çalışmalardan iyi sonuçlar alacaksınız. Bulunduğunuz şartları kendinize göre yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Her an değişen fikirleriniz yüzünden çevrenizi zorlayabiliyorsunuz.

ASLAN: Sıkıntılarınız var ve annenizle ilgili bazı sorunlar güncellik kazanıyor. Ondan beklediğiniz maddi desteğe istediğiniz yanıtı alabileceksiniz. Güven duygusuna ihtiyacınız var. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

BAŞAK: Birlikte çalıştığınız kişilerin sizinle aynı fikirde olmasına dikkat ediyorsunuz. Bugün geleneksel yönlerinizi aşarak yeniliklere açık olacaksınız. Çekiciliğinize güvenerek birçok işinizi istediğiniz yöne çekebileceksiniz.

TERAZİ: İşinize duygusal sorunları karıştırmak istemeyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda şüpheciliğiniz yüzünden arkadaşlarınızın eleştirisine maruz kalabilirsiniz. Kendinizi ispat etmenize hiç gerek yok.

AKREP: İçinizdeki dengenin mükemmel olması sayesinde çözüm üreten tarafınız ortaya çıkarıyor. Manevi duygularınızı öne çıkaracaksınız. Olaylara farklı bir bakış açısı getirerek takdir kazanıyorsunuz.

YAY: Çevrenizle ters düşmekten hoşlanmıyorsunuz. Dostluk duygunuz yoğun. Bugün, başarınızın alkışlanması olumlu sonuçları getiriyor. Sağlam düşünceler içinde olmaya devam edin.

OĞLAK: Yapacağınız işlerin ince detaylarını düşünmeli ve kendinizi olayların içine atmamalısınız. Araştırma yaptığınız zaman birçok olayın iç yüzünü daha kolay görebilecek, arkadaşlarınızla başarılı organizasyonlara gireceksiniz.

KOVA: Ailenizle birlikte geçireceğiniz çok yoğun bir gün olacak. Özellikle genç aile bireylerinin kişisel özelliklerinden kaynaklanan sorunlar gündeme gelebilir. Bugün özellikle kalp kırmamaya özen göstermelisiniz.

BALIK: Finans konularının gündeme gelmesiyle satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi çok daha mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Yener yeni nesil şarkıcıları topa tuttu: Daha Ajda Pekkan var