Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Aslan, Terazi, Yay ve diğer burç yorumları

4 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 4 Kasım Perşembe günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

04 Kasım 2021, Perşembe 07:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Dostlarınızla bir araya gelmekten keyif alacağınız bir gün. Duygusal ilişkilerinizi genişletmek istiyorsunuz. Olayların hem içinde hem de dışında kalabilen birisiniz. Bakış açınınız ses getirecek.


BOĞA: Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Hiçbir engel sizi yıldırmayacak, sadece duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Zevklere düşkünlük artabilir.


İKİZLER: Bugün bencilce davranışlarınız nedeniyle, kendi isteklerinize uyup partnerinize baskı yapacaksınız. Bu tarz davranışlarınız ilişkinizi zorlayabilirsiniz. Çocukların sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir.
YENGEÇ: Yakın dostlarınızın destek vereceği yeni konular gündeme gelecek. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Fiziksel zevkleriniz ön plana çıkacak.


ASLAN: Beklediğiniz işlerin sizi olumsuz etkilemesine izin vermediğiniz müddetçe her şeyi halledeceksiniz. Kısa sürede olayların lehinize dönüşeceği kesin. Yazılı anlaşmaların gündeme geleceği bir dönemdesiniz.


BAŞAK: Bugün, maddi güven arayışı içindesiniz. Değişimlerden fazla etkilenmeyip kararlı davranmalısınız. Gecikmeler size olumsuz yansıyabilir. Ortam yaratma konusunda etkin çaba göstereceksiniz.


TERAZİ: Partnerinizden beklentiniz çok fazla. Bugün, alıngan ve kırılgan tavırlarınızla ilginç bir tablo çiziyorsunuz. Çevrenizdeki her şeyin dengeli olmasına dikkat ederseniz başarıya daha çabuk yaklaşırsınız.


AKREP: Arkadaşlarınızla iş birliği içinde olmak sizi mutlu edecek. Sevdiklerinizle aranızda sıcak ilişkilerin gelişebileceği bir günde olmanız sizi sevindirecek. Ani masraflar karşısında çok daha dikkatli olmalısınız.


YAY: Özgürlük duygularınızın belirgin ama alışkanlıklarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla çalışmalar yapacak, grup çalışmalarınızdan kazançlı çıkacaksınız.


OĞLAK: Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Çevreyle ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak sıra dışı konuşmalar yapmamalısınız.KOVA: Maddi sorunlarınızı gözden geçirdikten sonra yapmak istediğiniz planlarınızı ortaya çıkaracaksınız. Katılacağınız toplantılarda, mantıklı düşüncelerin hakim olduğu bir paylaşım içinde olacaksınız.


BALIK: Yaşantınızda farklı değerlerin önemi büyük. Ama küçük işlere takılıp zaman kaybedebiliyorsunuz. Bildiğiniz konularda taviz vermek istemediğiniz için sorunlar sizin hatanız yüzünden büyüyecek.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anne adayı Özge Özpirinçci’den burç duası