Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Başak, Aslan, Balık ve diğer burç yorumları

24 Temmuz’da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 24 Temmuz Cumartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

24 Temmuz 2021, Cumartesi 07:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Çevrenizde farklı koşulların çalışma sistemlerini merak edeceğiniz bir gün. Duygularınızı saklayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın düşüncelerinizi merak etmelerine neden olacak kadar içinize kapanacaksınız.

BOĞA: Mantıklı yönleriniz daha belirgin olacak. Alışkanlıklarınızın size sağlayacağı olumlu etkileri gün içinde daha rahat hissedeceksiniz. Bugün, ailenizin yaşlı üyelerinin sizden bazı istekleri olacak.

İKİZLER: Maddi konuların kafanızdaki aldığı şekil çok önemli. Yeni başlangıçlar konusunda kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Maddi sıkıntılarınıza yeni kaynaklar bulmak için gerekli şartları oluşturabilirsiniz.

YENGEÇ: İlişkilerinizde mantıklı davranmak zorundasınız. Duygularınız karışabilir. Güven ihtiyacı içindesiniz. Partnerinizden beklediğiniz desteği bulamadığınızda olumsuz fikirleriniz artıyor, moraliniz hemen bozuluyor.

ASLAN: Zor şartlarda çalışmaktan yılmayan bir yapınız var. Koşullarını zorladığınız zaman hedeflerinize hızlı yaklaşıyorsunuz. Yaşama katacak donanınım peşindesiniz. Yeni sınavlara doğru gidiyorsunuz.

BAŞAK: Başlatacağınız çalışmalarda kendi gücünüzün sınırlarını deneyeceksiniz. Özenli ve titiz davranacağınız bir gün. Her şeyi inceleyerek sonuca varmak istiyor ve şüpheleriniz konusunda ısrarcı bir tutum sergiliyorsunuz.

TERAZİ: Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde kombine etmesini biliyorsunuz. Sosyal yaşantınızda sezgilerinizin etkisini görmek mümkün. Güzel bir gün sizi bekliyor. Böbreklerinize dikkat etmelisiniz.

AKREP: Gizemli yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen, isteklerinizde belirleyici davranıyor ve duygularınızı mantıklı şekilde ortaya koyuyorsunuz. Yaşamınızda aksayan sorunları ele alarak yeni formüller üreteceksiniz.

YAY: Sıkıntılarınızın nedeni kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmanız. Asıl yapmanız gereken işler dururken, siz uzak olanları tercih ediyorsunuz. Başlatacağınız yeni çalışmalar için, gerekli donanıma sahipsiniz.

OĞLAK: Arkadaşlarınızla duygu birliği içindesiniz. Ama aşkta gerekli tatmini sağlamakta zorlanacaksınız. Bugün partnerinizin her şeyini merak ederken, düşünceleriniz konusunda taviz vermek istemiyorsunuz.

KOVA: Duygusal davranmamaya çalışın. İş yaşamınızda yenilikler gerekebilir. Siz olaylara karşı tepkili davranmamalı, ılımlı yaklaşmalı ve olayların altındaki gerçek nedenlerin üzerine sabırlı gitmelisiniz.

BALIK: Duygularınızla hareket ediyor ve takıntılarınız yüzünden bazı işlerinizin gecikmesine neden oluyorsunuz. Açık davranarak iş potansiyelinizi daha da artırabilirsiniz. Bugün düşüncelerinizi netleştirmelisiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Keyfi yerinde! Tatil pozlarını peş peşe paylaştı