Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Başak, Terazi, Akrep ve diğer burç yorumları

15 Ocak'ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 15 Ocak Cumartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

15 Ocak 2022, Cumartesi 08:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Ay’ın bulunduğu konum, evinizle ilgili düşüncelerin hakim olduğu olayların gündeme geleceğini gösteriyor. Ortamınızı yenilemek isterken duygusal yönlerinizi de ortaya çıkarıyor, sizi önemli duruma getiriyor.


BOĞA: İlişkilerinizde sabırlı görünen yapınızı fevri hareketlerinizle bir anda koparabilirsiniz. Yumuşak ve ılımlı yaklaştığınız bir konu üzerinde çalışırken bir anda değişiyorsunuz. İletişim konusunda mükemmelsiniz.


İKİZLER: Dostluk duyguların temelinde geleneksel kurallar çok önemli. Arkadaşlarınızın yanında kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Bu da onlarla daha sık görüşmenize neden oluyor. Bugün, isteklerinizde artış var.
YENGEÇ: Bugün işe odaklanmalısınız. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içinde olmalısınız. Ay burcunuzda ilerliyor. Kendinizi aşma konusunda birçok şey yapabilecek konumdasınız.


ASLAN: Kazançlarınızı düşünerek hareket edecek ve zevkleriniz için para harcayacaksınız. Şansınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ödemeler için geç kalmak istemiyorsanız fatura takibi yapmalısınız.


BAŞAK: Partnerinizle aranızda gelişen önemli durumlar, sizin sosyal hayatınıza olumlu yansıyacak. Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları daha da güçlendirmelisiniz.


TERAZİ: Yaşadığınız duygu patlamalarını kendi içinde izole etmeye çalışmanız, sorunların büyümesine neden olabilir. Hoşunuza giden biriyle ilgili içinizde savaşmayı bir kenara bırakmanız sizin yararınıza olacak.


AKREP: Kan bağınız olan kişilerin bazı beklentilerine cevap vermek zorunda kalabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olması ve çevrenizdeki olaylara çabuk adapte olmanız nedeniyle motivasyonunuz artacak.


YAY: Sakin görünen gizli bir inatçılığınız var. Duygusal konularda beklediğiniz somut isteklerinizi karşı tarafa hissettirmek zorunda kalacaksınız. Sezgileriniz yardımıyla yaşamın gizemini araştırmak istiyorsunuz.


OĞLAK: Bugün birlikte çalıştığınız kişilerin üzerindeki ilginç fikirleriniz dikkat çekecek. Uzun süredir merak ettiğiniz konularla ilgili farklı ipuçları bulacak, çok eğleneceksiniz. Olumsuzluklar sizi etkilemesin.KOVA: Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini iyi takip ediyorsunuz. İlişkilerinizde küçük hataları sorun yapıyorsunuz. Takıntılarınızdan sıyrılmalısınız. İlişkilerinizde fazla bireyselsiniz.


BALIK: İlişkilerinizde temkinli davranışları benimsiyorsunuz. Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Yine de iyimserliği elden bırakmayın.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İzzet Yıldızhan: Hak etmedim