Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Boğa, Akrep, Oğlak diğer burç yorumları

21 Eylül'de para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 21 Eylül Salı günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

21 Eylül 2021, Salı 07:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sosyal ilişkilerdeki duygusal ihtiyaçlarınızı birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız karşılayacak. Onların tekliflerine kayıtsız kalamayacaksınız. Organizasyon çalışmalarınıza daha çok ağırlık vermelisiniz.


BOĞA: Bugün, entelektüel konularda kendinizi başarılı hissediyorsunuz. Çevrenizdeki özel dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.


İKİZLER: Sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Birçok işle ilgili yeni bir yapılanma içindesiniz. Tarzınız bazı kişileri olumlu etkiliyor.
YENGEÇ: Gizli arzularınızın belirginleşmesi ve partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız baskı altında tuttuğunuz hislerinizi ortaya çıkaracak. Çabalarınız çevrenizin koşullarıyla birlikte şekilleniyor.


ASLAN: Bugün yaşama pratik bakıyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız ve başlangıç için yeterli cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündeme gelecek. Yaşam kalitenizi artıracak projeler peşindesiniz.


BAŞAK: Duygusal konulara uzak görünmeniz farklı yorumlara neden oluyor. Size yakın kişiler, mesleki çalışmalarınıza derin şekilde bağlılık gösterdiğinizi ve işlerinizi mükemmel bir şekilde yaptığınızı biliyor.


TERAZİ: Olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken çevrenizin iyi yönlerinden faydalanacaksınız. Dikkatli olmalısınız.


AKREP: Ailenizle ilgili olayların gündem kazanmasıyla sorunlarınızı arka plana atacaksınız. Toplumsal olaylardan uzak kalmanız biraz canınızı sıkacak. Bugün çalışmalarınızı dengeleyecek yeni düşünceler içindesiniz.


YAY: İlişkilerinizde belli mesafeyi koruma taraftarısınız. Bugün maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlemelisiniz.


OĞLAK: Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Her şartı gözden geçirmeli ve duygusal bağlantılardan kurtulmalısınız. Sizi sıkan şartlar konusunda çok fazla düşünmeniz yorulmanıza neden oluyor.KOVA: Duygusal konularda hatalı davranmaya müsaitsiniz. Ama konu mantık olduğu zaman kafanız çok iyi ve hızlı çalışıyor. Bugün dostlarınızın size vereceği desteğin önemli olduğunu farkındasınız.


BALIK: Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece ele aldığınız konuları başarılı şekilde sonuçlandıracaksınız. İletişim için her türlü donanıma sahipsiniz. Hayal gücünüzü kullanmalısınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Akkaya'dan şoke eden Selin Ciğerci iddiası! Hırsızlıkla suçladı