Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Boğa, Akrep, Oğlak diğer burç yorumları

8 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 8 Kasım Pazartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

08 Kasım 2021, Pazartesi 07:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün gideceğiniz ortamlarda bazı kişilerin dikkatini çekerek, ilginizi farklı konulara kaydırabilirsiniz. İletişiminizde istediğiniz bağlantıları kurmalı ve sosyal ilerlemenizi sağlayacak hamleleri yapmalısınız.


BOĞA: İçinizde yoğun duyguların oluştuğu bir gün. Enerjinizi maddi ve kişisel konulara istediğiniz gibi aktarabilecek ve girişimciliğinizi gösterebileceksiniz. İletişiminiz mükemmel gelişiyor. İşinizi şansa bırakmamalısınız.


İKİZLER: Yüzünüze yerleşmiş sakin havanızın altında, kimsenin beklemediği kadar ketum ve yanlış adım atmayacak kadar sağlamcı birisiniz. Bugün, kısa seyahatleri gündeminize alabilirsiniz. Aileniz sizi destekliyor.
YENGEÇ: Karşıt Ay, başarınızı ortaya çıkaracak bir konum sergiliyor. Yaptığınız her işi başaracak enerjiye sahipsiniz. Paylaşmanız gereken konular size olumlu bir şekilde geri dönüyor. Kendinize güveniniz gayet iyi.


ASLAN: Duygusal ilişkinize gerekli disiplini getirmeli ve bazı olayları temize çekmelisiniz. Enerjinizin yüksek oluşu nedeniyle birçok işi bir arada yapıyor ve çok yoruluyorsunuz. Eski olayları gündeme getirmemelisiniz.


BAŞAK: Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün. Sadece kendi düşüncelerinizle hareket etmek isteseniz de, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmayacak. Onların size destek vermesi hoşunuza gidecek.


TERAZİ: Zevkleriniz için para harcamaya bayılıyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmenize neden olan bu durum sizi sıkmamalı. Yakında istediğiniz maddi kazançlara kavuşacaksınız. Yatırıma daha çok yoğunlaşmalısınız.


AKREP: Dikkatinizi yapacağınız işlere odaklayın. Duygusal yaşantınızda önleyemeyeceğiniz bir hareketlilik mevcut. Büyük başarılara hazır olun. Güçlü konumunuzu kıskanan kişilerin varlığı sizi huzursuz edebilir.


YAY: Arkadaşlarınızın bazı fikirlerini beğenmeseniz de onlara yargılayıcı bakmayın. Takıntılarınızdan uzaklaşın. Bazı kişilerle birlikte olma planları içindesiniz. Bu karşılaşmalar önemli unutmamalısınız.


OĞLAK: Ay sizin sanatsal yeteneklerinizi ortaya çıkaracak ve sosyal aktivitelere zaman ayıracaksınız. Bugün iletişim konusunda başarılısınız. Çevrenizde olağanüstü güzelliklere yer vermek gibi saplantılar içindesiniz.KOVA: Duygusal ilişkileriniz için mükemmel bir performans. Partnerinizle güçlü bir çekim gücü içinde olmanız aranızda güç birliği oluşturmanıza neden oluyor. Onunla birlikte yeni projeler içine gireceksiniz.


BALIK: Her alanda başarılı olmanıza rağmen tercihlerinizi beğendiğiniz konulardan yana kullanıyorsunuz. Maddi konularda önerilere açıksınız. Yapmanız gereken cesurca ve akıllıca manevralar olmalı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (8 Kasım 2021)