Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Boğa, Akrep, Oğlak ve diğer burç yorumları

24 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 24 Kasım Çarşamba günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

24 Kasım 2021, Çarşamba 07:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Toplumsal değerlerin sizi kısıtlamasına izin vermek istemiyor ve çevrenizin tepkisine aldırış etmeden kişiliğinizi ön plana çıkarıyorsunuz. Disiplinli yapınızla her şeye hakimsiniz. Bugün kazalara müsaitsiniz.


BOĞA: Güçlü enerjinizi kullanacağınız gerekli potansiyele sahip olmanıza rağmen, karşı tarafın sürekli sizi denetlemesi nedeniyle bazı kısıtlamalar yaşamanız mümkün. Ay, sezgilerinizi olaylarla birleştirmenizi sağlayacak.


İKİZLER: Duygusal yönlerinizi ortaya koyan çalışmalar içinde olmanıza rağmen gizli bir güç arayışındasınız. Karşıt Güneş, duygusal karışıklığa neden oluyor. Partnerinizin size odaklanmasına izin vermiyorsunuz.


YENGEÇ: Fiziksel aktiviteler için yoğun bir dönem. Bugün enerjinizi doğru kullanmalısınız. Yeni bir işbirliği içinde olabilir ve bu işten önemli paralar kazanabilirsiniz. Aşkla sosyal yaşantınız iç içe girebilir.


ASLAN: Savaşçı Mars aile ve yuva evinizi etkiliyor. Aile fertleriyle ortak çalışmalar gündemde. Onların işine yardım etmek isteyebilirsiniz. Duygu alışverişi içinde bulunduğunuz zaman kendinizi huzurlu hissediyorsunuz.


BAŞAK: Yalnızlık sizin için önemli bir duygu. Katılacağınız toplantılarda kalabalık sizi sıkabilir. Kendinizi mutsuz hissettiğiniz zaman bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Motivasyon gücünüzü artırmalısınız.


TERAZİ: Dost ve kardeşlerinizle sıkı bağ içinde olacağınız bir gün. İletişim konusunda kendinizi rahat hissetmelisiniz. Çevrenizin tepkisinden çekindiğiniz zaman kendinizi kısıtlamak zorunda kalıyorsunuz. Dikkatli olun.


AKREP: Çevrenin sözlerinden etkilenmeden hareket etmeli ve yanılma payına yer vermemelisiniz. Duygusal konularda çekimser ve karamsar davranmakla kendinize sorun yaratıyorsunuz. Rüyalarınız yoğunlaşabilir.


YAY: Kendi doğrularınıza inandığınız zaman her şeyin çok daha anlamlı ve güzel olduğunu biliyorsunuz. Bugün derin düşünmek size birçok konuda yoğunluk kazandıracak. Unutmayın, dağınıklık size çok şey kaybettiriyor.


OĞLAK: Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve organizasyon işlerinden keyif alıyorsunuz. Bugün yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili yeni olayları sıkıca takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz.KOVA: Enerjinizi yükselten ve yaratıcılığınızı olumlu kullanıp yeni başlangıç yapacağınız bir gündesiniz. İşinizle ilgili atılımlar yapmanız gereken önemli bir sürece girdiniz. Farklı projeler gündeme gelecek.


BALIK: Yaptığınız işlerin alt yapısına çok önem veriyorsunuz. Başlattığınız organizasyonların ilginç gelişmesi size bağlı bir durum. Yaşamı farklı noktalardan gördüğünüz için olayları irdelemek sizi mutsuz edebilir.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Törende tatsız pişti