Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Boğa, Yengeç, Akrep diğer burç yorumları

26Mayıs’ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 26 Mayıs Çarşamba günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

26 Mayıs 2021, Çarşamba 07:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
26 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU

26 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU

KOÇ: Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek güçtesiniz.


26 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU

26 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU

BOĞA: Duygularınızdaki artış yüzünden oto kontrolü yeniden ele almak zorunda kalacaksınız. Güç gösterisi yapıp partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Bu dönemde karmaşa içinde olacak ama emin hareket edeceksiniz.


26 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

26 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

İKİZLER: Yakın dostlarınızdan da önemli destek alacaksınız. İstediğiniz kişilere kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak.
26 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU

26 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU

YENGEÇ: Pratik ve hızlı düşünceler içinde olacağınız için amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. İşleriniz hızla gelişecek. Ani çıkacak masraflarınızı unutmamalısınız.


26 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU

26 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU

ASLAN: İş teklifleri karşısında kafanızın karışmasını istemiyorsanız, partnerinizden yardım alın. Duygularınız yoğun seyrediyor. Bugün özellikle planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamayı deneyin.


26 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU

26 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU

BAŞAK: Duygulardan çok akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivite yapabileceğiniz bir gün olacak ve onlarla çok eğlenceli zaman geçireceksiniz.


26 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

26 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

TERAZİ: Kararsızlık içindesiniz. Çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişliyor. Sizin yaşam boyunca mantığınızdan ayrılamayan bir yapınız olduğu için içinizde duyduğunuz kıpırdamalara anlam vermekte zorlanabilirsiniz.


26 MAYIS AKREP BURCU YORUMU

26 MAYIS AKREP BURCU YORUMU

AKREP: İş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar teklifleri değerlendirebilirler. Koç’taki aşk gezegeni Venüs sizi olumlu etkiliyor.


26 MAYIS YAY BURCU YORUMU

26 MAYIS YAY BURCU YORUMU

YAY: İşyerinizde değişim ve başlangıçlar için uyumlu günlerinizden biri. Paraya ve lükse olan merakınız sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz.


26 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMU

OĞLAK: Yaşam kaliteniz yükseliyor. Farklı fikirler üretip ilginç organizasyonların içinde bulunacaksınız. Sizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günlerdesiniz. Stresi kaldırıp bir kenara koymalısınız.26 MAYIS KOVA BURCU YORUMU

26 MAYIS KOVA BURCU YORUMU

KOVA: Dostlukların pekişeceği bir gün. Sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacaksınız. Güçlü kişilerin desteğini hissedecek ve onlarla ilişkinizi iyi tutacaksınız. Duygularınıza katı kurallar getireceksiniz.


26 MAYIS BALIK BURCU YORUMU

26 MAYIS BALIK BURCU YORUMU

BALIK: Uzak çevrelerin aranılan insanısınız. Finans gezegeninizin size vereceği destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız pratik yaşamayı seviyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aygün Aydın duş aldığı anları paylaştı