Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Boğa, Yengeç, Başak diğer burç yorumları

29 Ekim'de para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 29 Ekim Cuma günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

29 Ekim 2021, Cuma 07:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Küçük yolculuklara çıkmak için uygun bir gün. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak size gelişme sağlayacak ve kafanızdaki kurguladığınız karışıklara çözüm bulacaksınız. Yeniliklerden korkmamayı öğrenmelisiniz.


BOĞA: Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi sınamanız güzel. Ama bazen öyle içine kapanıyorsunuz ki, partneriniz dahil hiç kimse sizi anlayamıyor. Ailenizin sizinle paylaşmak istediği birçok konuya ilgisiz davranabilirsiniz.


İKİZLER: İşbirliği ve iletişim konularında önemli gelişmeler mevcut. Çevrenizin sizin için ne düşündüğü konusunda tereddütleriniz olabilir. Güç bağı oluşturacağınız kişilerin sizin için önemli olduğunu unutmamalısınız.
YENGEÇ: Kendinize zaman ayırmalı, yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak işlere önem vermelisiniz. İşinizle ilgili atılımlar söz konusu. Ön yargılı olmamalısınız. Dostlarınızı ihmal ettiğinizin farkındasınız.


ASLAN: Çevrenizin etkisi altında çok kaldığınız için küçük yanılmalar her zaman mümkün. Özellikle ikili ilişkilerinizi yanlış temeller üzerinde geliştiriyorsunuz. Bazı fikir ayrılıkları nedeniyle tartışmalar yaşayabilirsiniz.


BAŞAK: Yeni planlar için bazı desteklere ihtiyacınız olabilir. Yapmayı planladığınız işler konusunda detaylar önemli. Konuyla ilgili tecrübesi olan güçlü dostlarınızın fikrini almadan adım atmayın.


TERAZİ: Kişisel ve sosyal ilişkilerinizi destekleyen tavırlar sergileyeceksiniz. Aynı anda birkaç kişiye söz vermeniz mümkün. Randevularınıza önemi verin. Yaşam enerjinizin güçlü olması partnerinizin de hoşuna gidebilir.


AKREP: Baskıcı duyguları sevmediğiniz halde fikirlerinizi baskıcı şekilde ortaya koyuyorsunuz. Mantıklı davranışlarınız duygusal kişilerin hoşuna gitmeyebilir. Partneriniz size farklı duygular hissettiriyor.


YAY: Yapmanız gereken çok şey var ve siz kafanızdaki küçük olaylarla potansiyelinizi kısıtlıyorsunuz. Partnerinizin değişik fikirleri sizin için farklı bir pota oluşturuyor. Onunla işbirliği yapmanız lehinize gelişebilir.


OĞLAK: Çevresel faktörleri lehinize çeviren sistemli bir karakteriniz var. Birlikte çalıştığınız kişilerin size katkılarını inkar edemezsiniz. Yeni projeler için çalışma yapmak istiyorsunuz. Bugün acele etmek sizi sıkıyor.KOVA: Eğlenebileceğiniz ortamlarla değişik kişilerle tanışma imkanı doğabilir. Sonradan güçlü dostluklar kuracağınız kişilere karşı yaşantınızda yer açmayı deneyin. Maddi konularda yeni açılımlar söz konusu olacak.


BALIK: Sosyal ilişkilerinizin sizde yarattığı güven duygusu içinde hareket etmeyi seviyorsunuz. Görüşmek istediğiniz dostlarınızı bir araya getirebilirsiniz. Uygun çalışma ortamında farklı kişilerle ilginç fikirler geliştireceksiniz


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cahide'deki Kız