Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Boğa, Yengeç, Başak ve diğer burç yorumları

10 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 10 Kasım Çarşamba günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

10 Kasım 2021, Çarşamba 07:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Huzursuz davranarak sizin hakkınızda ne düşünüldüğünü öğrenmeniz mümkün değil. Gereksiz bir tartışma başlatarak sonuca varamazsınız. Gelişigüzel işlerin sizi tatmin etmeyeceğini bildiğiniz için seçicisiniz.


BOĞA: Üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecek. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmalarıyla enerjiniz daha da olumlu etkilenecek.


İKİZLER: İlişkilerinizde güçlü bir performans çiziyorsunuz. Karşı tarafın dürüstlüğünden emin olabilirsiniz. Heyecanınızı enerjinizle birleştireceksiniz. Riskten uzak kalıp yanılabileceğinizi düşünmelisiniz.
YENGEÇ: İlginç fikirlerinizi mesleki konularda kullanarak çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Bugün, kendinizi yenilemekte acele etmemelisiniz. Yaşantınızla ilgili güzel planlar yapmanıza rağmen değişimlerden etkileniyorsunuz.


ASLAN: Her şeye merakla yaklaşıyorsunuz. İlişkide gücünüzü farklı şekilde karşı tarafa yansıtabilir, yanlış anlaşılabilirsiniz. Değişim içindesiniz ve fikirlerinizi hiç kimseyle tartışmak istemiyorsunuz.


BAŞAK: Sosyal aktivitelerde enerjik yapınızı kullanabileceğiniz alanları belirlemeli ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. Sizi destekleyen dostlarınız sayesinde yaratıcılığınız daha da artacak.


TERAZİ: İş konusunda başarılı araştırmalar yapacağınız bir gün. Maddi konularla ilgili istediğiniz bolluğu kavuşmak için başlattığınız çalışmalara yeni bir yön verip hırslarınızı sosyal ilişkilerinizle birleştirebilirsiniz.


AKREP: Ani gelişen olaylara karşı savunmanızı hazırlamanız güzel. Ama konuşmanız ikna edici olmayabiliyor. Yeni tanışacağınız kişilerin fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Kararlarınızı daha sonra vermelisiniz.


YAY: Yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Eğlenceli ortamlarda bulunacak ve yeni aşkın zeminini oluşturacaksınız. Duysal yönlerinize uygun kişilerle tanışma imkanı bulacaksınız.


OĞLAK: Siz sınırlarınızı kendinize göre çizmeyi seven birisiniz. Bugün, tutucu davranışlar içinde olmanız arkadaşlarınızın tepki göstermesine neden olacak. Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmemelisiniz.KOVA: Maddi konularda çekimser davranacak ve paranızın değerini bileceksiniz. Güçlü bir sorumluluk duygusu içinde hareket edeceğiniz ortamlarda arzularınızı durdurmak zorunda kalmak canınızı sıkmamalı.


BALIK: Dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi mutlu ederken anılar canlanabilir. Sorumluluk duygunuzun arttığı şu günlerde beklediğinizi ilgiyi çevrenize hissettirmek için daha ne bekliyorsunuz?


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gündeme bomba gibi düştü! Sahneye başörtüsüyle çıktı