Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Boğa, Yengeç, Başak ve diğer burç yorumları

16 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 16 Kasım Salı günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

16 Kasım 2021, Salı 07:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: İşinizi severek yapıyorsunuz. Bugün, Ay burcunuzda ilerliyor, huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz. Kendinizi aşma ve ifade etme konusunda istediğiniz performansı gösterebileceksiniz. İkna yeteneğiniz yüksek.


BOĞA: İş problemleriyle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek bir sisteme ihtiyacınız var. Karşı tarafın istekleri sizin tarzınızla çatışma halinde. Çekişmelerden uzak kalmalısınız.


İKİZLER: Çevresel koşullarını gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Kendinize güvenebilirsiniz fakat, bazı pürüzler gün içinde sizi rahatsız edecek. Sizi mutsuz eden nedenlerden kurtulmalısınız.
YENGEÇ: Satın alma duygunuzun yoğun olduğu bugün alışveriş yapabilirsiniz. Ortak dostlarınızla birlikte iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Kimsenin denemediği olaylarla gündeme geliyorsunuz.


ASLAN: İşinizle ilgili yeni ufuklara doğru gidiyorsunuz. İsteklerinizi yaşama geçirirken kendinizi güçlü bir şekilde denetimden geçiriyor ve olayların temelini sağlam zemin üzerinde oluşturmayı amaçlıyorsunuz.


BAŞAK: İşyerinde dikkat çekmeyi seviyorsunuz. Çalıştığınız kişilerin yapıcı davranışlarından olumlu etkileneceksiniz. Olayların sunacağı avantajları görecek ve davranışlarınızı daha iyi yönlendireceksiniz.


TERAZİ: Duygularınızda belli bir disiplin var. Dostlarınızla paylaşımlarınıza dikkat ediyor ve onların fikirlerine önem veriyorsunuz. Bazı fırsatlara kayıtsız kalamayacaksınız. Sonuç sizin lehinize gelişecek.


AKREP: Maddi konularda kendinize gereken fırsatları tanımıyorsunuz. Bugün, sıra dışı gelişmelere şahit olabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızı ortaya koyacak ve kendi bildiğiniz konularda taviz vermeden çalışmak isteyeceksiniz.


YAY: Hırslarınızı öne çıkarmaktan korkmamalı ve olayların üzerine gitmelisiniz. Yaşama felsefi baktığınız için çevrenizi yargılamıyorsunuz. Hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor fakat zorlanıyorsunuz.


OĞLAK: Yönetici ruhunuzu tatmin edemiyorsunuz. Yeni iş gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Bazı paslaşmalar sonucu gün içinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz.KOVA: Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinize gereken özeni göstermek ve ona daha çok zaman ayırmak istiyorsunuz. Tutkularınızın ön planda olacağı bir gündesiniz. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilere dikkat.


BALIK: Bugün kimsenin size yaklaşmasına izin vermiyorsunuz. Kendi doğrularınıza güvendiğiniz için çevrenizle bazı pürüzler yaşamanız muhtemel. Çevrenizle takıştığınız konularda beklediğiniz performansı alacaksınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise'nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım'ın olaylı gecesi