Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Akrep, Yay diğer burç yorumları

17 Haziran'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 17 Haziran Pazartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

17 Haziran 2021, Perşembe 07:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz iş sizi bekliyor. Çevrenizle güçlü bir duygu alışverişi içindesiniz. Kendinizi somut bir şekilde ortaya koymanın zamanı.


BOĞA: Yoğun çalışma temponuz sayesinde birçok başarı gelecek. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz. Odaklanmaya daha ağırlık vermelisiniz. Bağlantıda olacağınız kişilere karşı yakın tavırlar sergileyin.


İKİZLER: Çevrenizle işbirliği içinde çalışmak istemenize rağmen arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Hevesinizin çabuk geçmesi her işinizi yarım bırakmanıza sebep oluyor. Bugün sizi şaşırtan durumlar söz konusu olacak.


YENGEÇ: Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzu fark ediyorsunuz. Olayları fazla derin algıladığınız için değerinizin anlaşılmaması sizi kırabiliyor. Sezgilerinizin yüksek olması bazılarını rahatsız edecek.


ASLAN: Ay, sizin karşıt burcunuzda ilerlerken birçok aktivitenin içinde olacaksınız. Hızlı düşünüp acele karar vermeniz gerekebilir. Her anlamda güçlü ve güzel bir gün içindesiniz. Hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz.


BAŞAK: Araştırmacı yapınızı daha fazla zorlamanız gerekmiyor. Dostlarınızla istediğiniz iletişimi kurma konusunda zorlanacaksınız. Düşüncelerinizin yanlış anlaşılması sizin tarzınızla ilgili. Hislerinizi saklıyorsunuz.


TERAZİ: Paylaşma duygunuzun yoğun olduğu günlerde yanlış ilişkilere girebilirsiniz. Aşkta doğru zamanı beklemelisiniz. Sosyal ilişkilerinizde arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacağınız bir gün.


AKREP: İşbirliğini sevmeniz çevrenizin kalabalıklaşmasına neden oluyor. Enerjinizi sosyal ilişkilerine çok güzel odaklıyor, başarıya kolayca yaklaşıyorsunuz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündemde.


YAY: Atılımcı davranışlarınızla dikkat çekmeyi bildiğiniz için herkes sizden farklı şeyler bekliyor. İşinize olan bağlılığınızın sağlığınıza olan olumsuzluğunu düşünmeli ve kendinizi fazla kaptırmamalısınız.


OĞLAK: Partnerinizin duygularına değer vermeli ve olayları onun açısından değerlendirmelisiniz. Çekiciliğinizi çevreniz üzerinde deneyebilir ve başarıyı sağlayabilirsiniz. Evinizle ilgili değişim yapabilirsiniz.KOVA: Disiplin gezegeni Satürn geri giderken duygusal yönününüz atağa kalkıyor. Sürekli değişim içindesiniz. Partnerinizle ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz. Arkadaşlık bağlarınızı ön plana çıkaracaksınız.


BALIK: İyi hissetmek için kendinize pozitif düşünceler empoze etmeye çalışacaksınız. İletişim konusunda isteklerinizi karşı tarafa kabul ettirebileceğiniz için planlarınızı tüm gücünüzle uygulamaya başlayabilirsiniz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerin eski fotoğrafları gün yüzüne çıktı