Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Aslan, Akrep diğer burç yorumları

20 Ağustos'ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 20 Ağustos Cuma günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

20 Ağustos 2021, Cuma 07:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sevdiklerinizin duygularını yoğun hissettiğiniz için onların isteklerini sezebileceksiniz. Bugün, sabit düşünceler içinde hareket etmeyin, zevklerinize esneklik kazandırın. Enerjiniz yüksek seyrediyor.


BOĞA: Bugün, ilginç düşünceler üreteceksiniz. Sizin ortaya çıkardığınız projeleri çevrenizdekilere kaptırmaya aldırmıyorsunuz. Ama bu durum sizi iş başarınızın gecikmesine neden oluyor. Daha dikkatli ve tetikte olmalısınız.


İKİZLER: Bugün, olumlu duygular içindesiniz. Sizi mutlu edecek haberlerin yolda olduğunu müjdeleyebiliriz. Aşk yaşantınız canlanıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle olumlu ilişki kuracağınız bir gündesiniz.
YENGEÇ: Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Zihinsel aktiviteniz yüksek. İşlerinizi kendiniz takip ettiğiniz zaman daha başarılı oluyorsunuz.


ASLAN: Toplumsal ilişkilerinizin canlı olması sizin tepelerde olmanızı sağlayacak. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekici bir tavır sergileyerek önemli kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Öğrenme isteğiniz çok yüksek.


BAŞAK: Karşınıza çıkan kişilerin zekasından etkileneceksiniz Yine yakın çevrenizde bazı arkadaşlarınızla yeni bir yapılanma içine gireceksiniz. Farklı görüşteki kişileri bir araya toplayacağınız bir gündesiniz.


TERAZİ: Önemli kişilerle görüşecek, çoğunuz yurtdışı kaynaklı işlerde başarılı pozisyonlara geçeceksiniz. Kendinizden büyük kişilerin önemli desteğini alacaksınız. Kendinizden ve fikirlerinizden emin olacaksınız.


AKREP: Zihinsel gücünüz yüksek. Tartışmalardan uzak kalmalı ve fikirlerinizi savunurken kırıcı olmamalısınız. Arkadaşlarınızla birlikte ideallerinizi gerçekleştirecek seyahatler yapabileceğiniz bir dönem.


YAY: Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanata ilgi duyacaksınız. Acele kararlar vermemeli ve sizden büyüklerle tartışmamalısınız. Yeni fikirlere kapalısınız, işinizle ilgili aile baskısına maruz kalabilirsiniz.


OĞLAK: Yavaş ve temkinli ilerleyerek hedeflerinize ulaşacaksınız. Çevresel koşuları belirlemek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla gücünüzü birleştirmek isteyeceksiniz. Sinirsel gerilimlerden uzak kalmalısınız.KOVA: Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakacaksınız. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Bugün maddi konularda daha temkinli davranmalısınız.


BALIK: İş sorumluluğu artıyor ve kariyerinizle ilgili yükselme söz konusu. Birçok fırsat kendiliğinden gelecek. Maddi bolluğa kavuşacaksınız. Emlak satın almak istiyorsanız sağlam olmasına dikkat etmelisiniz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (20 Ağustos 2021)