Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Başak, Kova ve diğer burç yorumları

12 Ocak'ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 12 Ocak Çarşamba günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

12 Ocak 2022, Çarşamba 09:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Düşüncelerinizi paylaşmak istemiyor ve özgürlüğünüz konusunda hiç kimseye ödün vermiyorsunuz. Bugün, gizli planlarınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Kendinizi sınamaktan vazgeçin artık. Başarılı bir gün.


BOĞA: Ay burcunuzda ilerliyor. İlişkilerinizde istediğiniz ortak fikirlerin oluşmasını sağlayacak şartları oluşturacaksınız. Enerjinizin yüksek ama çok çabuk alınganlık göstereceğiniz bir gün. Ani ve atak davranmayın.


İKİZLER: Hareketli bir gün. Düşüncelerinizde idealist davranacaksınız. Başkalarının hakkınızda düşündüklerini önemsemeyecek ve yapacaklarınız için kimseye taviz vermeyeceksiniz. Bugünlerde aşk yaşantınız canlanıyor.
YENGEÇ: Disipline eden Satürn karşıt para evinizi olumlu etkilerken, karşı tarafın istekleri doğrultusunda masraflar söz konusu. Kendinizi iyi hissetmenize neden olabilecek bazı etkiler var. Yatırım konusuna dikkat edin.


ASLAN: Birlikte çalıştığınız kişilerin özgürlüğüne karışılmasından hoşlanmıyor ve size de aynı şekilde davranılsın istiyorsunuz. Bugün, şartları sorguluyor ve çevrenize karşı duygusal tatmin sağlıyorsunuz.


BAŞAK: Pratik yönlerinizi güçlü kullanacağınız bir gün. Özgürlüğünüzün önemli olduğunu çevrenize anlatmak için çaba gösterebilirsiniz. Hızlı anlaşılmaya ihtiyacınız var. Çevrenizle birlikte hareket edin.


TERAZİ: Çevre koşullarının lehinize olduğu bir gün. İşbirliği içinde olduğunuz kişilerin destekleri yeteneklerinizi daha da doğru kullanmanızı sağlıyor. Uzak yollardan gelen kardeşlerle bağınız daha da güçleniyor.


AKREP: Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkilerinizde pozitif bir yoğunlaşma var. Partnerinizle fikir çatışmalarını bir kenara bırakıp birlikte eğlenmenin yollarını bulacaksınız. Yıldızlardan olumlu destek var.


YAY: İçinizde biriken enerjinizi çevrenize yansıtmayı başarıyorsunuz. Sosyal yaşantınıza katılacak yeni kişilerden farklı bir elektrik alacak, onlarla ortak organizasyonlarına katılmak isteyeceksiniz. Olumlu bir gün.


OĞLAK: Retro aşk gezegeni Venüs egonuzu güçlendirirken bazı işlerde size cesareti sağlıyor. Çevre iletişiminizde istediğiniz bağlantıları kurmalı ve sosyal ilerlemenizi sağlayacak hamleleri yapmalısınız.KOVA: Hızlı düşünüyor ve kavrama yeteneğinizi farklı kullanıyorsunuz. Bugün klasik davranışları bir kenara bırakmalı ve olaylara daha esnek bir şekilde bakmalısınız. Sezgilerinizi pratiğe dönüştürmelisiniz.


BALIK: Duygusal yaşantınızda canlılık söz konusu. Arkadaşlarınızla birlikte birçok toplantıya çağırılırken siz partnerinizle vaktinizi geçirmek isteyebilirsiniz. Bugün enerjinizi olumlu kullanacaksınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (12 Ocak 2022)