Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Koç, Aslan diğer burç yorumları

13 Haziran'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 13 Haziran Pazar günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

13 Haziran 2021, Pazar 07:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Durum değerlendirmesi yapabilir ve işinizde sizi sıkan ayrıntılardan kurtulmanın yollarını arayabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınızı hafifletmek elinizde. Planlama yeteneğinizi iş potansiyelinize de yansıtacaksınız.

BOĞA: Birlikte çalıştığınız kişilerin alıngan olmasından kaynaklanan sorunlar gündeme gelecek. Disiplinli yönlerinizi karşınızdakilere yansıtabiliyorsunuz. Yeni başlangıçlar için tüm detayları gözden geçirmelisiniz.

İKİZLER: Tutkularınız geçici olduğu için odaklanma problemi yaşayabilirsiniz. Duygularda yenilenme söz konusu. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle farklı organizasyon çalışmalarına gireceksiniz

YENGEÇ: Düşüncelerinizi ortaya atmaktan korkmadığınız için çoğu kez tepki almaya adaysınız. Savunduğunuz şeyde taviz vermiyorsunuz. Gücünüzü rahatça kullanacağınız konular ayağınıza gelecek.

ASLAN: Olayların farklı boyut kazanmasından memnunsunuz. Ailenizi korumanız gereken konuların gündeme gelmesiyle bazı yeni olaylar olacak. Çevrenizdeki kişilerin sizi kullanmasına izin vermemelisiniz.

BAŞAK: İşiniz mükemmel ilerliyor. Üstlerinizin size vereceği desteği kullanmakta mantıklı hareket edeceğiniz bir gün. Güneş tutulmasından olumlu etki alıyorsunuz. Fikirlerinizi ortaya koymalısınız.

TERAZİ: Somut düşüncelerin size kazandıracağı alternatiflerden nasibinizi alıyorsunuz. İş birliği içinde olduğunuz kişiler adaletli tavırlarınızdan etkilenerek size daha fazla sorumluluk yükleyebilirler.

AKREP: Aşk yaşantınızla ilgili atağa kalkabilirsiniz. Partnerinizin sizden beklediği hareketi ona verebilirsiniz. Bugün, kişisel zevklerinizin ön plana çıkmasıyla onunla ortak enerjinizi birleştirebilirsiniz.

YAY: Birlikte çalıştığınız kişilerin güçlü yönlerinden büyük zevk alıyorsunuz. Sistemin dışında yaşıyor ama adınıza yaratılan koşullardan hoşnut kalıyorsunuz. Düşündüğünüz konularda takıntılı olacaksınız.

OĞLAK: Çevrenizdeki olaylardan etkileniyorsunuz. İnatçı tavırlarınız ve gelişmeye açık fikirlerinizde çevrenizdekileri etkiliyorsunuz. Dostlarınızın, sizin desteğinize ihtiyacı var. Fikirleriniz olumlu karşılanacak.

KOVA: İnatçı ve istekli bir şekilde ele aldığınız konularda kendinizi ispat etmek isteyebilirsiniz. Bugün maddi güvene ihtiyacınız var ve birtakım harcamalarınız yüzünden zor duruma düşebilirsiniz. Zevkleriniz söz konusu.

BALIK: Israrlı bir şekilde takıntılarınız üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bugün kesin tavırlarınız yüzünden fırsat kaçırmanız mümkün. Ailenizin tavırlarıyla ters düşebilecek kararlar alabilirsiniz. Onları ikna etmelisiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkan Petekkaya'nın olay yaratan paylaşımı ile ilgili gerçek ortaya çıktı