Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Kova, Oğlak ve diğer burç yorumları

25 Temmuz’da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 25 Temmuz Pazar günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

25 Temmuz 2021, Pazar 07:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Arkadaşlarınızla iş birliği içindesiniz. Siz, kendi düşüncelerinizden yola çıkan birisiniz, değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Çıtanız yükselirken bağlantılarınızı sıcak tutmaya özen göstermelisiniz.

BOĞA: Maddi özgürlüğünüz için her türlü şartı kendinize hedef olarak belirleyebilir ve isteklerinizle toplumsal olayları kafanızda bağdaştırabilirsiniz. Güçlü enerjiniz ve istekleriniz çevrenizde sorun olabilir.

İKİZLER: İsteklerinizde aşırıya kaçtığınızda kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı biliyor, tutkularınız yüzünden heyecanınızı dengeleyemiyorsunuz. Başlangıçlar konusunda fazla ısrarcısınız.

YENGEÇ: Hayallerinizi gerçekleştirmek için iş birliğine ihtiyacınız olmasına rağmen, önleyemediğiniz bir güvensizlik sergiliyorsunuz. Birçok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir, şartları yeniden koordine edebilirsiniz.

ASLAN: Organizasyonlarla yaşantınızı renklendireceksiniz. Liderlik yapabileceğiniz olayların gündem kazanmasıyla kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Maddi konularda bolluğa kavuşmanız zaman alabilir.

BAŞAK: Kendinizi denetleme huyunuzdan vazgeçin. Sistemli yapınızın getirdiği sorumluluklardan bunalabilirsiniz. Bugün, zaman kavramını unutturacak aktiviteler içinde olabilirsiniz. Maddi konular canınızı sıkacak.

TERAZİ: Hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz. Karşınızdakilere istekleriniz için diretmeyin. Finans konularına vereceğiniz ağırlıkla yeni aşamalar kaydedeceksiniz. Özgün fikirlerle ortaya çıkıyorsunuz.

AKREP: Enerjinizi ortaya koyacak işler peşindesiniz. Sınırları genişletmek istiyorsunuz. Liderlik vasıflarına alışacak, isteklerinizi ortaya koyacaksınız. Gücünüzü çevrenize rahatça yansıtıyorsunuz.

YAY: Yolculuklarla ilgili projeler gündeme gelecek. İç sıkıntılarınızın tek nedeni, çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanız. Bugün sadece kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz.

OĞLAK: Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmanıza rağmen, bugün olaylara bakışınızda esneklik söz konusu. Yatırım konusunda kararlı adımlarınız var. İşlerinizde yenilenme size çok iyi gelebilir.

KOVA: Düşündüğünüz konuların kabul görmesi sizin için mutluluk kaynağı olacak. Hırslarınız a kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek size çok şey kazandıracak. Şartlar sizden yana.

BALIK: İşe gösterdiğiniz çabanın sizi kazandıracağı prestiji unutmamalı ve geleceğe yatırım yapmalıısınız. Kendi değer yargılarınızdan yola çıkıp hatalarını sizin kadar sahiplenen çok az kişi vardır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Denizdeki kız! Burcu Biricik ve eşi denizde aşka geldi