Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Terazi, Balık diğer burç yorumları

8 Haziran'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 8 Haziran Salı günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

08 Haziran 2021, Salı 07:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
8 HAZİRAN KOÇ BURCU YORUMU

8 HAZİRAN KOÇ BURCU YORUMU

KOÇ: Üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecek. İş yaşamınızda yeni kararlar almanın zamanı geldi de geçiyor. Çevrenizi sınayacağınız bir gün.


8 HAZİRAN BOĞA BURCU YORUMU

8 HAZİRAN BOĞA BURCU YORUMU

BOĞA: Yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Olayları abartmadan önce iç sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Yapınızı bozmamalı ve gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz.


8 HAZİRAN İKİZLER BURCU YORUMU

8 HAZİRAN İKİZLER BURCU YORUMU

İKİZLER: Bilinçaltınızda yoğunlaştığınız konuların sizi olumlu etkilediği gerçek. Bazı planların tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Bazen her şeyi çok abartarak sorun haline getiriyorsunuz.
8 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMU

8 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMU

YENGEÇ: Duygusal ilişkilerde partnerinize haksızlık yapmama eğilimdesiniz. Düşüncelerinizden yola çıkarak bazı problemlerin üstesinden geleceksiniz. Bugün dostlarınızla bir arada olmak size iyi gelecek.


8 HAZİRAN ASLAN BURCU YORUMU

8 HAZİRAN ASLAN BURCU YORUMU

ASLAN: İş hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. İsteklerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirebilirsiniz. Paylaşımın önemli olduğunu çevrenize hissettirmelisiniz.


8 HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMU

8 HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMU

BAŞAK: Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi neşeli ve canlı hissediyorsunuz. İlginç arkadaşlıklar kurup farklı kişilerle birlikte olacaksınız. İşinizi daha kişisel hale getirmek, kendinizi fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz.


8 HAZİRAN TERAZİ BURCU YORUMU

8 HAZİRAN TERAZİ BURCU YORUMU

TERAZİ: Retro Jüpiter’in sizi zorlaması nedeniyle bazı engellere takılabilir ve kendinizi anlatmakta zorluklar yaşayabilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi daha da mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz.


8 HAZİRAN AKREP BURCU YORUMU

8 HAZİRAN AKREP BURCU YORUMU

AKREP: Bugün duygusal değişiminiz yüzünden çevrenizdekilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz. Kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz. Küçük seyahat planları yapacaksınız.


8 HAZİRAN YAY BURCU YORUMU

8 HAZİRAN YAY BURCU YORUMU

YAY: Finans konularının gündeme gelmesiyle satın alma isteğiniz ortaya çıkıyor. Bugün, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları enerjinizi artıracak.


8 HAZİRAN OĞLAK BURCU YORUMU

OĞLAK: Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. İlişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız enerjinizi sportif olaylarda kullanıp arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamaya dikkat etmelisiniz.8 HAZİRAN KOVA BURCU YORUMU

8 HAZİRAN KOVA BURCU YORUMU

KOVA: Dostlarınızın size destek vereceği yeni konular gündeme gelecek. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Bugün, yaratıcılığınız artıyor.


8 HAZİRAN BALIK BURCU YORUMU

8 HAZİRAN BALIK BURCU YORUMU

BALIK: Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle tartışma ortamı yaratmayın Duygusal anlamda çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir. Kimseyi kırmayın.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna katılacak mı?