Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Terazi, Kova diğer burç yorumları

11 Eylül'de para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 11 Eylül Cumartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

11 Eylül 2021, Cumartesi 07:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Ailenize daha çok vakit ayırmanız gerektiğini biliyor fakat çevre koşullarının yoğun olmasından dolayı ziyaretlerinizi seyrek tutuyorsunuz. Duygusal tarafınızı sürekli saklamaktan çok yoruldunuz.


BOĞA: Dostlarınızdan vazgeçemeyeceğinizi çevrenize ispat etmelisiniz. Sizi haksız yere suçlayan yakınlarınız var. Elinizdeki işleri bir an önce bitirme çabası içinde olacaksınız. Görüşmeyi arzuladığınız birçok arkadaşınız var.


İKİZLER: Yeni kararlar almak için uygun bir dönem. Maddiyatla ilgili konular ve yeni fikirler arasında seçimlerinizi doğru yapmalısınız. Eski şartlardan ne kadar bıktığınızı mantıklı bir şekilde değerlendirmelisiniz.
YENGEÇ: Ay’ın bulunduğu konum aşk ilişkilerinizi gündeme getirecek. İkili ilişkilerinizde maddi kaygılar ön plana çıkıyor ve canınızın sıkılmasına neden oluyor. Partnerinizin sizi olduğu gibi kabul etmesini sağlamalısınız.


ASLAN: Çevrenin fikirlerinden etkilenip yola çıktığınızda hata yapabiliyorsunuz. Sizin için önemli kişilerden alacağınız eleştiri canınızın sıkılmasına neden olabilir. Kapasiteniz fazla ve fırsatı kaçırmak istemiyorsunuz.


BAŞAK: Kariyerinizi öne çıkarmanın zamanı. Karşınıza çıkacak fırsatlar size bazı tereddütler yaşatabilir. Bırakın eskimiş düşünceleri ve bir an önce atılımlarınızı gerçekleştirin. Mesleki anlamda iyi bir dönemdesiniz.


TERAZİ: Ruhsal tarafınızı ideallerinizle birleştirin. Beklediğiniz haberlerin sağlayacağı avantajlardan payınıza düşeni alacaksınız. Kendinizle ilgili sorunlarını kafanıza takmamalısınız. Yolculuklar size iyi gelecek.


AKREP: Maddi konularda girişimciliğiniz size birçok kapıyı açıyor. Becerikli ve akıllıca davranmanız size bazı olanakları da beraberinde getiriyor ve önüne geçilmiyor. Ama yaşamınızla ilgili sınavlarınız hiç bitmiyor.


YAY: Zeki olduğunuz için onların sözleri size sıkıcı gelebiliyor. Kafanızın ne kadar iyi çalıştığını çok iyi biliyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizde parladığınızı göreceksiniz. Sabırlı davranışlarınız çok önemli.


OĞLAK: Düşüncelerinizi kendinize saklamak size yakışıyor. Kendinizi güvende hissetmeme duygunuzdan kurtulamıyorsunuz. Eski olayları kafanızdan atmanın yolunu bulun. Geçmişin pürüzlerini ayıklamalısınız.KOVA: Birlikte çalıştığınız kişileri eleştirmek bazen dost kaybetmenize neden olabiliyor. Bazen ortak iş yaptığınız kişilerin sizden çok farklı bir şekilde düşünmeleri yüzünden aranızdaki sorunu onlara kabul ettirmeniz zor.


BALIK: Doğal ve keyifli biri olmanız rağmen duygusal konuşmalar yapmak için aradığınız dostlarınızın üzülmesine neden olabilirsiniz. Sizin olayları kafanıza fazla takmanız onların sizden uzaklaşmasına neden oluyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Madonna üstsüz pozlarını paylaştı! Kusursuz fiziğiyle hayran bıraktı