Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Akrep, Balık ve diğer burç yorumları

22 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 22 Kasım Pazartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

22 Kasım 2021, Pazartesi 07:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Ay’ın bulunduğu konum, orijinal düşünceler içinde olduğunuzu gösteriyor. Sizi destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finansla ilgili yavaşlayan şartlar konusunda temkinli gidiyorsunuz.


BOĞA: Bulunduğunuz ortamlarda düşüncelerinizi savunmak zorunda kalıyorsunuz. Sabit düşünceler içinde olduğunuzda olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz. Takıntılı davranmaktan vazgeçmelisiniz.


İKİZLER: Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişim içindesiniz. Partnerinizle ilişkilerinizde samimi davranıyorsunuz. Arkadaşlık bağlarınızı ön plana çıkaracaksınız.
YENGEÇ: Aşkla ilgili zihinsel dağınıklık söz konusu olacak. İlgi alanınızda farklı değişimler içindesiniz. Kafanızda birtakım yeni düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken ikili ilişkilerinizde zorluk yaşıyorsunuz.


ASLAN: İletişim gezegeni Merkür’ün iletişim konusunda size vereceği etkiler kafanızı karıştıracak. Aklınıza gelmeyen aksilikler yüzünden gecikebilirsiniz. Ani fırsatlar konusunda sürprizlere hazırlı olun.


BAŞAK: Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Akrep’te ilerlemesi, yaşama bakış açınızda ve finans konularında zor hedeflere kilitlenmenizi sağlayacak. Size katkı sağlayacak her koşulu defalarca gözden geçirmelisiniz.


TERAZİ: Planladığınız işler için yapılanmalar içinde olacaksınız. Enerjinizin güçlü olduğu bir gündesiniz. Uzun süredir ihmal ettiğiniz işlerinizin size sorun yaratmasını istemiyorsanız, temkinli davranmakta fayda var.


AKREP: Bugün, güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönden araştıracaksınız. Mars burcunuzda ilerlerken toplumsal hayatınızı canlandırabilir. Öfkenizi dengelemek zorunda kalacaksınız.


YAY: Ay karşıt burcunuz İkizler’de ilerliyor ve partnerinizin duygularından emin olmak istiyorsunuz. Birlikteliğinizde önemli aşamalar kaydedebilmek için gerekli cesareti bulmamanız için neden yok. Kendinize güvenin.


OĞLAK: İletişim gezegeni Merkür, Akrep’te ilerliyor. Bu dönemde çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirip enerjinizi asgariye indirmenizde fayda var. Yapacağınız seyahatler, kaçamak aşk ilişkilerinizle bağlantılı ilerleyecek.KOVA: İşinizle ilgili sosyal dayanışmada yanınızda olabilecek özel insanlara ihtiyacınız olacak. Aşk gezegeni Venüs burcunuzda geri gitmeye başlıyor. Değişik fikirle yola çıkabilir ve çoğundan vazgeçebilirsiniz.


BALIK: Değişim içinde olduğunuz için bazı olaylara kendinizi kapatabilirsiniz. Kuruntularınız çok fazla. Yaşam kalitenizi artırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Gelecekle ilgili planlarınız artıyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bülent Serttaş eşiyle birlikte ameliyat masasına yattı