Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Aslan, Akrep diğer burç yorumları

21 Haziran'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 21 Haziran Pazartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

21 Haziran 2021, Pazartesi 07:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Cesur, aktif ve risk almaya hazırsınız. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Bugün olayları derin bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sizi mutsuz eden nedenlerden kurtulmalısınız. Akıllıca adımlar atmalısınız.


BOĞA: Yaşamda hiçbir şey garanti değil. Bu yüzden hayatınızda olumlu olacak olayların kurgusu biraz da size bağlı, unutmayın. İleride birçok gelişmenin bugünlerdeki ilişkilerinize bağlı olarak gelişeceği kesin.


İKİZLER: İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Her şeyin maddi değerler çerçevesinde değişmediğini görecek ve yaşantınızdan keyif alacaksınız.
YENGEÇ: Bugün düşündüğünüz birçok şeyi gerçekleştirmeye yoğunlaşacaksınız. Eski alışkanlıklarınızı gözden geçirerek gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni şeyler yaratmakta gayretli olacaksınız.


ASLAN: Maddi konularda ön sezilerinizin yüksek olması sizin için çok önemli. Bugün ön planda olan maddi kaygılarınız çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir.


BAŞAK: Saygınlığınız ve güvenliğiniz çok önemli olacak. Kendinize güveniniz sayesinde çevrenizdeki kişileri doğru bir şekilde etkileyeceksiniz. İlginç biri olmanın keyfini çıkaracaksınız. Dünya etrafınızda dönecek.


TERAZİ: Aşk hayatınızın mükemmel olmasını istemek güzel bir şey ama sonuçlar hep lehinize olmayabilir. Hiç kimse sizin partnerinizin yerinde olmak istemez. Yağlı besinlerden uzak durmanız gerekiyor.


AKREP: İsteklerinizle ilgili konularda özveride bulunmanız gerekebilir. Size katkı sağlayacak her koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Bugün gerekli yerlerde beklemeli ve hareketlerinizi ayarlamalısınız.


YAY: Bugün çalıştığınız iş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunları sizin de başınızı ağrıtabilir. Bu dönemde imzalamanız gereken işlere ve risklere çok dikkat etmelisiniz.


OĞLAK: İnsanları idare etme konusunda becerinizi göstermek zorundasınız. İşinizle eğlenceyle birleştirirseniz her şey sizden yana olacak. İş yaşamınızı biraz geri plana alıp özel ilişkileriniz için zaman ayırmalısınız.KOVA: Her türlü ilişki için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için fırsatlar yaratacaksınız. Çevrenizdeki koşullarını siz yaratıyorsunuz. Bugün yaşantınıza yeni konular eklemek isteyebilirsiniz.


BALIK: Duygularınızda yanılma payı sizi çileden çıkarıyor. Bugün derin düşünceler içindesiniz. Yaşamınızı farklı yönlerden sorgulamanız sayesinde detayların arkasında saklanan gerçekleri görebiliyorsunuz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Songül Karlı yine çok iddialı! Mesajlardan sonra paylaşımını yorumlara kapattı