Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Aslan, Akrep diğer burç yorumları

5 Temmuz'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 5 Temmuz Pazartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

05 Temmuz 2021, Pazartesi 07:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün dengeli davranmaya yönelmeli ve kazançlarınızı artırma konusunda istediğiniz başarıyı kendinize ispat etmelisiniz. Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz. Karamsar olmayın.


BOĞA: Çevrenizden olumlu etkiler aldığınızda sosyal hayatınız daha güçleniyor. Yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olmak size iyi gelecek. Eğlenmek hoşunuza gidecek.


İKİZLER: Maddi konularda istediğiniz sonuçları almanız zaman ister. İsteklerinizde acele etmemeli ve yatırımlarınızı kendi çapınızda irdelemeden sonuca gitmemelisiniz. Bugün, partnerinizin kesin tavırlarından etkileneceksiniz.
YENGEÇ: Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Sabit düşünceler içindeyken olaylara dar çerçeveden bakıyorsunuz. Takıntılı ve kaprisli davranmaktan vazgeçmelisiniz.


ASLAN: İletişim içinde olduğunuz kişilerin farklı davranış biçimlerinden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, baskıcı düşüncelerden vazgeçmeli ve herkesi olduğu gibi kabul etmelisiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün.


BAŞAK: Maddi konularda istediğiniz bolluğu kavuşmak için çalışmalara yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. İstediğiniz her türlü başarıyı, çabanızla elde etmek istiyorsunuz. Çevrenizdeki olaylardan etkilenmeyin.


TERAZİ: Gelişen olaylara karşı duygusuz kalmayı beceremiyor, bulunduğunuz ortamlarda her şeye müdahale ediyorsunuz. Karışık problemlerin üstesinden kolayca geleceksiniz. Başarılar sizden yana unutmayın.


AKREP: İkili ilişkilerinizde çılgın bir gün. Sosyal hayata ağırlık veriyor ve ilginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacak, onun üzerinde etkili olmak isteyeceksiniz.


YAY: Değişik alanlarda yaptığınız çalışmaların ilgi görmesi, motivasyon gücünüzü artırırken düşünce sınırlarınızı genişletiyor. Bugün epey hareketlisiniz. Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz.


OĞLAK: Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıkları bırakmaya tahammül edemiyorsunuz. Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir.KOVA: Konuşmalarınızla çevreniz üzerinde hayranlık bırakıyorsunuz. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir. Davranış tarzınız aile içinde birtakım yanlış anlaşılmalara neden olabilir.


BALIK: Özgürlüğünüzü ifade konusunda cesaretli davranacaksınız. Farklı düşüncelerin dile geleceğini bilmenize rağmen, fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Zihinsel aktiviteniz çok güçlü.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise derin dekolteli bikinisiyle sosyal medyayı salladı